Aktualności WSG

Informacje dla uczestników obozu PROstejov CAMP 2024

Informacje dla uczestników obozu PROstejov CAMP 2024

Już wkrótce rozpoczniemy długo wyczekiwany obóz tenisowy, PROstejov CAMP 2024. Będzie to już 15. edycja naszego flagowego obozu o charakterze zgrupowania zawodniczego.

Nominacje forBET do Nagród Bukmacherskich 2023

Nominacje forBET do Nagród Bukmacherskich 2023

Już 30 stycznia w Warszawie odbędzie się VI. edycja Nagród Bukmacherskich 2023 organizowana przez ekspertów branży bukmacherskiej. Nasz partner forBET został nominowany w trzech kategoriach! O zwycięstwie zadecydują nie tylko Organizatorzy, ale też głosy użytkowników!

Sprzedaż biletów na finał LOTTO SuperLIGI

Sprzedaż biletów na finał LOTTO SuperLIGI

Wystartowała sprzedaż online biletów na LOTTO SuperLIGA – FINAL FOUR 2k23. W ofercie znalazły się wejściówki na poszczególne dni oraz karnety trzydniowe. Walka o tytuł Drużynowego Mistrza Polski odbędzie się w terminie 8-10 grudnia br. w Kozerkach (Grodzisk Mazowiecki).

KidsCUP MASTERS, czyli walka o udział w programie KidsCUP TEAM

KidsCUP MASTERS, czyli walka o udział w programie KidsCUP TEAM

Równolegle do zmagań o tytuł Drużynowego Mistrza Polski LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR, odbywać się będzie prestiżowy i unikalny w skali kraju KidsCUP MASTERS, będący zwieńczeniem całorocznego cyklu KidsCUP TOUR.

PROstejov CAMP 2023

Informacje dla uczestników obozu PROstejov CAMP 2023

Już wkrótce rozpoczniemy długo wyczekiwany obóz tenisowy, PROstejov CAMP 2023. Będzie to już 14. edycja naszego flagowego obozu o charakterze zgrupowania zawodniczego.

forBET otrzymał 6 nominacji

forBET otrzymał 6 nominacji do Nagród Bukmacherskich 2021

Eksperci branży zakładów bukmacherskich z portalu LegalniBukmacherzy.pl po raz kolejny przyznali nominacje do polskich „Nagród Bukmacherskich”. Statuetki za rok 2021 zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 25 stycznia w Warszawie.

WSG Yankee z nowym kortem Hard Court Resitop

WSG Yankee z nowym kortem Hard Court Resitop

Wraz z początkiem tenisowego sezonu zimowego WSG Yankee zyskują nowego Partnera - Ace Tennis oraz Hotel Ewita. Tym samym powiększa się nasza baza treningowa oraz hotelowa.

Zagraj w tenisa w WSG Academy

Zagraj w tenisa w WSG Academy

Akademia Tenisowa zaprasza do zapisów na treningi w sezonie 2021/2022. Prowadzimy nabory w każdej grupie wiekowej. Działamy w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy oraz okolic. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zostań częścią naszej tenisowej rodziny.

Katarzyna Kozikowska

Katarzyna Kozikowska rozpoczęła współpracę z WSG

Do grona ekspertów Warsaw Sports Group dołącza Katarzyna Kozikowska - fantastyczny fachowiec z obszaru psychologii w sporcie - wzmacniając nasz sztab specjalistów z dziedzin około sportowych i dając możliwość podjęcia współpracy wszystkim młodym i starszym zawodnikom oraz ich trenerom i rodzicom.

Komunikat dot. ugody WSG / Iga Świątek

Komunikat dot. ugody WSG / Iga Świątek

Chcielibyśmy potwierdzić, że zaakceptowaliśmy warunki ugody przedstawione przez pełnomocników Igi Świątek, co pozytywnie rozwiązuje sytuację, jaka miała miejsce między WSG a zawodniczką. Dziś każdy idzie w swoją stronę i będzie realizował swoje cele.

Aktywne Lato z WSG Academy

Aktywne Lato z WSG Academy

Lato 2021 jest w tym roku wyjątkowe... Wielu z nas planowało wakacje zawsze z dużym wyprzedzeniem, w tym roku ze względu na niepewną sytuację spowodowaną pandemią zostaliśmy zmuszeni do podejmowania tych decyzji praktycznie na ostatnią chwilę.

Program Active Baby

Program Active Baby w warszawskich klubokawiarniach

Program Active Baby oraz cała oferta WSG Academy | BABY cieszy się od wielu miesięcy dużą popularnością wśród przedszkolaków i ich rodziców. Postanowiliśmy zrobić krok dalej i rozpoczynamy przygodę, której celem jest pojawienie się z ofertą w najlepszych klubokawiarniach dla najmłodszych w Warszawie.

Nabór do programu „Strefa Talentów”

Nabór do programu „Strefa Talentów”

WSG Academy przy współpracy ze Strefą Tenisa rozpoczyna nabór dzieci do programu „Strefa Talentów”. Szukamy dzieci aktywnych ruchowo, lubiących sport i zabawę. Jeśli Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, zapisz je do „Strefy Talentów”!

Family Sports Camp 2020

Informacje dla uczestników Family Sports Camp 2020

Drodzy Obozowicze!

Pierwszy turnus mazurskiego obozu Family Sports Camp oraz Cross Fitness Camp zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę 9 sierpnia zobaczymy się w przepięknie położonym hotelu Jabłoń Lake Resort.

WILSON partnerem technicznym PROstejov CAMP 2020

WILSON partnerem technicznym PROstejov CAMP 2020

PROstejov CAMP 2020 rozpoczyna się już za tydzień, a my na tej ostatniej prostej przygotowań chcieliśmy pochwalić się i z dumą poinformować, że zyskaliśmy solidnego Partnera, z którym będziemy mieli przyjemność współpracować i wspólnie zrealizować tegoroczny obóz.

PROstejov CAMP 2020

Informacje dla uczestników obozu PROstejov CAMP 2020

Wielkimi krokami nadchodzi długo wyczekiwany obóz tenisowy, PROstejov CAMP 2020 - turnus pierwszy oraz PRO rozpoczynają się już 27 czerwca (turnus II: 11 lipca).

cechy motoryczne

Czym są cechy motoryczne?

Czym są te cechy motoryczne i jak kształtujemy je na zajęciach WSG Academy | BABY? To pytanie, które dość często pojawia się wśród rodziców najmłodszych naszych sportowców.

WSG Tennis10's CUP by WILSON

WSG Tennis10's CUP by WILSON

Już w najbliższy weekend na kortach tenisowych WSG CTS Yankee odbędzie się pierwszy z wielu planowanych na ten sezon letnich turniejów. Rozpoczniemy w ten weekend najmłodszą kategorią wiekową, czyli zapraszamy wszystkich zawodników rywalizujących w turniejach Tenis 10.

Przygotowanie motoryczne

Przygotowanie motoryczne w systemie on-line

WSG Academy rozpoczęło treningi i edukację z zakresu profesjonalnego przygotowania motorycznego dla sportowców w systemie on-line. Mogą być one doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają możliwości na współpracę z nami w sposób bezpośredni.

Co zawodnik lub trener może zrobić podczas pandemii?

Co zawodnik lub trener może zrobić podczas pandemii?

Nowa rzeczywistość przyniosła wiele niepewności w sporcie bez względu na dyscyplinę. Pomimo możliwości wyjścia do lasu, czy na spacer, a także zwiększonej możliwości wykonywania treningów, wciąż przed środowiskiem sportowym wiele niewiadomych. Niewiadomych dotyczących zarówno kolejnych sezonów, rywalizacji sportowej, jak i sytuacji finansowej.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.