Aktywne Lato z WSG

OBOZY SPORTOWE

Obozy tenisowe dla dzieci - Wczasy sportowe dla rodzin

Warsaw Sports Group jest organizatorem obozów sportowych dla dzieci, młodzieży i rodzin. Nasze obozy dają możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć swoją przygodę z tenisem, hokejem, snowboardem, nartami, windsurfingiem i żeglarstwem. Te dyscypliny sportu, uważane do niedawna za elitarne, teraz są dostępne dla każdego.

Jesteśmy również organizatorem turystyki biznesowej z dedykowanym programem sportowym. Proponowane przez nas wyjazdy typu Incentive, to najlepszy sposób motywacji pracowników, a krótkie obozy biznesowe kreują pozytywne relacje z kluczowymi klientami. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie czas, wygodę, dobre samopoczucie oraz zdrowie fizyczne swoje i najbliższych.

Obóz tenisowy PROSTEJOV Camp

Jesteśmy organizatorem obozu tenisowego PROstejov CAMP. Co roku do czeskiego Prostejova jadą z nami zawodnicy z całego świata. Obóz ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla tenisistów wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych.

obóz tenisowy dla dzieci

OBOZY RODZINNE

Od wielu lat organizujemy obozy sportowe dla rodzin z dziećmi i osób indywidualnych. Naszym flagowym produktem są obozy rodzinne z cyklu Family Sports Camp, które dają uczestnikom możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć przygodę z tenisem, golfem, crossFitem, snowboardem, nartami, windsurfingiem czy żeglarstwem.

rodzinny obóz sportowy Family Sport Camp Malta

Rodzinny obóz sportowy Family Sport Camp Malta 2021

rodzinny obóz sportowy Family Sport Camp Véska

Rodzinny obóz sportowy Family Sport Camp Véska 2021 w Czechach

rodzinny obóz sportowy Family Sport Camp Galion 2022

Rodzinny obóz sportowy Family Sport Camp Galion 2022 nad morzem

OBOZY STACJONARNE - PÓŁKOLONIE

Naszym najnowszym projektem są obozy stacjonarne Warsaw Summer Camp i Warsaw Winter Camp, dedykowane dzieciom, które w okresie wakacji i ferii zimowych będą przebywać w Warszawie i chcą spędzić wolny czas, uprawiając najróżniejsze dyscypliny sportowe. Nasi trenerzy i animatorzy przygotowali fantastyczny program pełen sportowych atrakcji.

Lato w mieście - półkolonie dla dzieci
© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.