Aktywne Lato z WSG

OBOZY SPORTOWE

Obozy tenisowe dla dzieci - Wczasy sportowe dla rodzin

Warsaw Sports Group jest organizatorem obozów sportowych dla dzieci, młodzieży i rodzin. Nasze obozy dają możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć swoją przygodę z tenisem, hokejem, snowboardem, nartami, windsurfingiem i żeglarstwem. Te dyscypliny sportu, uważane do niedawna za elitarne, teraz są dostępne dla każdego.

Jesteśmy również organizatorem turystyki biznesowej z dedykowanym programem sportowym. Proponowane przez nas wyjazdy typu Incentive, to najlepszy sposób motywacji pracowników, a krótkie obozy biznesowe kreują pozytywne relacje z kluczowymi klientami. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie czas, wygodę, dobre samopoczucie oraz zdrowie fizyczne swoje i najbliższych.

Obóz tenisowy PROSTEJOV Camp

Jesteśmy organizatorem obozu tenisowego PROstejov CAMP. Co roku do czeskiego Prostejova jadą z nami zawodnicy z całego świata. Obóz ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla tenisistów wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych.

obóz tenisowy dla dzieci

OBOZY RODZINNE

Od wielu lat organizujemy obozy sportowe dla rodzin z dziećmi i osób indywidualnych. Naszym flagowym produktem są obozy rodzinne z cyklu Family Sports Camp, które dają uczestnikom możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć przygodę z tenisem, golfem, crossFitem, snowboardem, nartami, windsurfingiem czy żeglarstwem.

Oferta na sezon letni 2024 w przygotowaniu

OBOZY STACJONARNE - PÓŁKOLONIE

Naszym najnowszym projektem są obozy stacjonarne Yankee Summer Camp i Warsaw Winter Camp, dedykowane dzieciom, które w okresie wakacji i ferii zimowych będą przebywać w Warszawie i chcą spędzić wolny czas, uprawiając najróżniejsze dyscypliny sportowe. Nasi trenerzy i animatorzy przygotowali fantastyczny program pełen sportowych atrakcji.

Lato w mieście - półkolonie dla dzieci
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.