AKADEMIA

WSG Academy

WSG Academy

Więcej niż sport - tak brzmi hasło przewodnie WSG Academy. Stworzyliśmy nowatorski projekt zakładający długofalowy rozwój w sporcie na każdym poziomie zaawansowania. Nasz projekt obejmuje kompleksowe działania zespołu ekspertów z różnych dziedzin, realizowane w oparciu o najnowsze badania z zakresu metodyki treningowej, psychologii w sporcie i suplementacji diety. Droga do mistrzostwa sportowego to długi i skomplikowany proces, a my dbamy o każdy jego etap.

Polecamy - WSG Academy ON-LINE

FILOZOFIA WSG ACADEMY

Nasze spojrzenie na rozwój i wizja dążenia do mistrzostwa w sporcie

WSG Academy to po pierwsze proces. Przywiązujemy ogromną wagę do wychowania poprzez sport, a więc do pierwszego etapu budzenia zainteresowania aktywnością fizyczną i rozwoju cech motorycznych. Z czasem, dołączając kolejne elementy sportowego rozwoju wprowadzamy specjalizację dającą szansę zbudowania sportowej drogi, która w przyszłości może stać się karierą. Rozumiemy i doceniamy rolę trenerów i osób wspomagających proces rozwoju w sporcie, dlatego wspieramy także ich kompetencje. Tak właśnie postrzegamy dążenie do mistrzostwa w sporcie i w życiu.
Po drugie, WSG Academy to kompleksowe podejście do aktywności fizycznej na każdym etapie jej podejmowania. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z dzieckiem rozpoczynającym przygodę z rekreacją czy z mistrzem, dla którego w procesie treningowym ważny jest każdy detal, patrzymy szerzej. W proces włączamy wszystkie obszary, które współcześnie umożliwiają zrównoważony rozwój i osiągnięcie mistrzostwa. Jest więc przygotowanie motoryczne, zdrowie psychiczne i przygotowanie mentalne, jest żywienie, medycyna i fizjologia, a także inżyniera i badania w zakresie stosowania nowych technologii w sporcie oraz tak ważna fizjoterapia i regeneracja. W centrum zawsze jest jednak człowiek i jego potrzeby oraz oczekiwania. Dlatego każdy program rozwoju szyjemy na miarę.
Po trzecie - i najważniejsze - WSG Academy to ludzie. W jednej przestrzeni zebraliśmy ekspertów w poszczególnych dziedzinach tak istotnych z punktu widzenia rozwoju w aktywności fizycznej i osiągnięcia doskonałości w sporcie. Stanowimy zespół fachowców, którzy nieustannie wymieniają się doświadczeniami i wiedzą, dzieląc się własnym spojrzeniem na sport z różnych perspektyw. Dzięki temu kompleksowo opiekujemy się każdą osobą, która trafia pod nasze skrzydła. Od A do Z. Od wychowania po dążenie do mistrzostwa w sporcie.

OBIEKTYWIZACJA ZAWODNIKA

Kompleksowa diagnostyka sportowca na każdym etapie rozwoju

Każda forma współpracy WSG Academy ze sportowcem zapoczątkowana będzie pełną obiektywizacją. Jest to szereg testów mających na celu zebranie informacji o formie fizycznej zawodnika. Ilość oraz zakres przeprowadzonych testów zależy od indywidualnych potrzeb sportowca i uprawianej przez niego dyscypliny, ale dzięki precyzji i powtarzalności daje możliwość kontroli kierunku pracy. Każda obiektywizacja zakończona będzie pełnym raportem, który zawiera aktualną formę zawodnika zapisaną w liczbach, dzięki czemu uzyskacie Państwo obiektywne narzędzie do sprawdzania jakości rozwoju cech fizycznych i motorycznych. Na koniec obiektywizacji stworzony zostanie czytelny, multimedialny raport, w którym znajdą się wszystkie uzyskane informacje na temat sportowca.

Łączy on dane o aktualnej formie fizycznej zawodnika i pozwala na wyciągnięcie kompleksowych wniosków. Po przejściu etapu obiektywizacji odbędzie się konsultacja, na której omówione zostaną wyniki i wspólnie określona dalsza ścieżka współpracy.

OBIEKTYWIZACJA ZAWODNIKA - czytaj więcej

ETAPY ROZWOJU W SPORCIE

Wybierz program WSG Academy dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

DOŁĄCZ DO NAS!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.