WSG Academy

WSG Academy

Więcej niż sport - tak brzmi hasło przewodnie WSG Academy. Stworzyliśmy nowatorski projekt zakładający długofalowy rozwój w sporcie na każdym poziomie zaawansowania. Nasz projekt obejmuje kompleksowe działania zespołu ekspertów z różnych dziedzin, realizowane w oparciu o najnowsze badania z zakresu metodyki treningowej, psychologii w sporcie i suplementacji diety. Droga do mistrzostwa sportowego to długi i skomplikowany proces, a my dbamy o każdy jego etap.

Polecamy - WSG Academy ON-LINE

FILOZOFIA WSG ACADEMY

Nasze spojrzenie na rozwój i wizja dążenia do mistrzostwa w sporcie

WSG Academy to po pierwsze proces. Przywiązujemy ogromną wagę do wychowania poprzez sport, a więc do pierwszego etapu budzenia zainteresowania aktywnością fizyczną i rozwoju cech motorycznych. Z czasem, dołączając kolejne elementy sportowego rozwoju wprowadzamy specjalizację dającą szansę zbudowania sportowej drogi, która w przyszłości może stać się karierą. Rozumiemy i doceniamy rolę trenerów i osób wspomagających proces rozwoju w sporcie, dlatego wspieramy także ich kompetencje. Tak właśnie postrzegamy dążenie do mistrzostwa w sporcie i w życiu.
Po drugie, WSG Academy to kompleksowe podejście do aktywności fizycznej na każdym etapie jej podejmowania. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z dzieckiem rozpoczynającym przygodę z rekreacją czy z mistrzem, dla którego w procesie treningowym ważny jest każdy detal, patrzymy szerzej. W proces włączamy wszystkie obszary, które współcześnie umożliwiają zrównoważony rozwój i osiągnięcie mistrzostwa. Jest więc przygotowanie motoryczne, zdrowie psychiczne i przygotowanie mentalne, jest żywienie, medycyna i fizjologia, a także inżyniera i badania w zakresie stosowania nowych technologii w sporcie oraz tak ważna fizjoterapia i regeneracja. W centrum zawsze jest jednak człowiek i jego potrzeby oraz oczekiwania. Dlatego każdy program rozwoju szyjemy na miarę.
Po trzecie - i najważniejsze - WSG Academy to ludzie. W jednej przestrzeni zebraliśmy ekspertów w poszczególnych dziedzinach tak istotnych z punktu widzenia rozwoju w aktywności fizycznej i osiągnięcia doskonałości w sporcie. Stanowimy zespół fachowców, którzy nieustannie wymieniają się doświadczeniami i wiedzą, dzieląc się własnym spojrzeniem na sport z różnych perspektyw. Dzięki temu kompleksowo opiekujemy się każdą osobą, która trafia pod nasze skrzydła. Od A do Z. Od wychowania po dążenie do mistrzostwa w sporcie.

OBIEKTYWIZACJA ZAWODNIKA

Kompleksowa diagnostyka sportowca na każdym etapie rozwoju

Każda forma współpracy WSG Academy ze sportowcem zapoczątkowana będzie pełną obiektywizacją. Jest to szereg testów mających na celu zebranie informacji o formie fizycznej zawodnika. Ilość oraz zakres przeprowadzonych testów zależy od indywidualnych potrzeb sportowca i uprawianej przez niego dyscypliny, ale dzięki precyzji i powtarzalności daje możliwość kontroli kierunku pracy. Każda obiektywizacja zakończona będzie pełnym raportem, który zawiera aktualną formę zawodnika zapisaną w liczbach, dzięki czemu uzyskacie Państwo obiektywne narzędzie do sprawdzania jakości rozwoju cech fizycznych i motorycznych. Na koniec obiektywizacji stworzony zostanie czytelny, multimedialny raport, w którym znajdą się wszystkie uzyskane informacje na temat sportowca.

Łączy on dane o aktualnej formie fizycznej zawodnika i pozwala na wyciągnięcie kompleksowych wniosków. Po przejściu etapu obiektywizacji odbędzie się konsultacja, na której omówione zostaną wyniki i wspólnie określona dalsza ścieżka współpracy.

ETAPY ROZWOJU W SPORCIE

Wybierz program WSG Academy dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań

FORMULARZ KONTAKTOWY - Jeśli chcesz zgłosić udział w programie WSG Academy lub zadać pytanie, napisz do nas.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola

DOŁĄCZ DO NAS!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.