Regulamin płatności online

Regulamin płatności online za wynajmem kortów tenisowych na obiekcie WSG Yankee oraz zajęć organizowanych w ramach WSG Academy.

Niniejszy regulamin stanowi umowę z klientem. Rezerwując kort tenisowy oraz / lub uczestnicząc w zajęciach organizowanych w ramach WSG Academy i za powyższe dokonując płatności online, klient akceptuje niniejszy regulamin.

 1. Organizacją pobierającą opłaty online przez DOTPAY za wynajem kortów tenisowych oraz organizację zajęć tenisowych w ramach WSG Academy jest:
  Fundacja Warsaw Sports Group, ul. Łazienkowska 6a lok. 078, 00-449 Warszawa
  Dane kontaktowe:
  Telefon: 798-001-228
  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Przedmiotem wpłat jest rezerwacja i rozliczenie finansowe za wynajem kortów tenisowych oraz rozliczenie finansowe za organizację zajęć sportowych w ramach WSG Academy zgodnie z obowiązującymi cennikami dostępnymi na stronie www.sportsgroup.pl
 3. Użytkownicy oraz klienci by dokonać zakupu i korzystać z kortów tenisowych oraz zajęć sportowych WSG Academy zobowiązani są do podania prawdziwych danych na etapie rejestracji w systemie korty.org.
 4. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z płatnościami online.
 5. Możliwość zapłaty online dostępna jest tylko dla potwierdzonych klientów mających już zarejestrowane konto w systemie korty.org
 6. Klient może zrezygnować z opłaconej rezerwacji najpóźniej 24 godziny przed jej odbyciem. Dotyczy to tylko rezerwacji na wynajem kortu tenisowego.
 7. Reklamacje związane z funkcjonowaniem kortów oraz organizacją zajęć sportowych w ramach WSG Academy rozpatrywane są do 14 dni.
  W szczególnych wypadkach okres rozpatrywania reklamacji może zostać wydłużony do 30 dni po ówczesnym powiadomieniu zgłaszającego. W przypadku uzasadnionej reklamacji Wynajmujący / Organizator zaproponuje zwrot kosztów związanych z uzasadnionymi nieprawidłowościami.
  Reklamacje dotyczące nieprawidłowości w działaniu płatności internetowych wymagają numeru ID płatności.
  W przypadku jego braku do zgłoszenia reklamacji konieczne jest dołączenie potwierdzenia dokonania przelewu w formacie pdf., zrzut ekranu (screenshot), spisane szczegóły dot. transakcji tj. data, kwota transakcji, nazwisko (nazwa) nadawcy, numer rachunku odbiorcy, tytuł przelewu.
 8. Operatorem płatności internetowych jest Dotpay S.A z siedzibą w Krakowie, ul Wielicka 72, 30-552 Kraków, NIP 6342661860, REGON 240770255, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numer KRS 0000296790. Wszelkie zasady korzystania z płatności zawarte są w regulaminie dokonywania wpłat.
 9. Jednostką płatniczą jest złoty (PLN). Przeliczenie kwot wpłaconych w innych walutach dokonuje się według kursu z dnia dokonania transakcji obowiązującego operatora płatności internetowych.
 10. Klient dokonując płatności, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 11. Za wszystkie usługi Klient może zapłacić za pomocą dowolnej karty kredytowej lub przelewem natychmiastowym.
  Dotpay gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji w internecie. Transakcje internetowe są bezprowizyjne.
  Rozliczenie transakcji karta kredytową i przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
 12. Lista obsługiwanych kart i przelewów:

 

Dotpay

 

credit

 

Dotpay

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.