Lato w mieście - Warsaw Summer Camp
Oferta na sezon 2024 w przygotowaniu

WARSAW SUMMER CAMP 2023

Obóz sportowy dla dzieci - półkolonie

Lato 2023 jest wyjątkowe... Wielu młodych sportowców i aktywnych dzieci po wymagającym roku szkolnym jest głodna spotkań z rówieśnikami, ale przede wszystkim aktywności ruchowej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapraszamy na AKTYWNE LATO z WSG Yankee!

Dzieci, które zostają latem w Warszawie i okolicach, będą mogły skorzystać z naszej oferty półkolonii. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy programy obozów stacjonarnych pod znaną już nazwą Warsaw Summer Camp.

Rezerwacje: biuro@hutniktenis.pl lub formularz kontaktowy.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 798 001 228
Cena turnusu: 990 zł
Godziny zajęć: 9:00 - 17:00
Lokalizacja: Korty Tenisowe WSG Yankee, Janki, al. Krakowska 16

Terminy turnusów:

 • I turnus: 17.07 - 21.07.2023
 • II turnus: 24.07 - 28.07.2023
 • III turnus: 31.07 - 04.08.2023
 • IV turnus: 07.08 - 11.08.2023
 • V turnus: 14.08 - 18.08.2023
 • VI turnus: 21.08 - 25.08.2023

Pobierz PDF: Umowa - Zgłoszenie

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Warsaw Summer Camp | TENNIS


Półkolonie tenisowe dla dzieci i młodzieży

Półkolonie o profilu tenisowym, mające charakter zgrupowania dla młodych sportowców, przygotowaliśmy z myślą o zawodnikach najmłodszych kategorii kategorii wiekowych U10 / U12 / U14, którzy chcą realizować swoje założenia treningowe pod okiem wysokiej klasy specjalistów oraz dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem. Treningi w programie TENNIS podczas Warsaw Summer Camp poprowadzą trenerzy i eksperci WSG Yankee.

W trakcie naszego obozu zajmiemy się nie tylko szkoleniem tenisowym, kładziemy bardzo duży nacisk na ogólnorozwojową aktywność fizyczną, prozdrowotne oddziaływanie na ciało dziecka i wspomniane już budowanie pozytywnego nastawienia do aktywności fizycznej jako obszaru ważnego w kontekście całego życia, nie tylko związanego z przyszłą karierą sportową. Poza wszystkim będziemy poprzez trening edukować i zwiększać świadomość dzieci, tak aby w przyszłości chętnie wybierały sport i zdrowy styl życia.

Na Warsaw Summer Camp | TENNIS zapraszamy zawodników od 6. roku życia. Zapewnimy im zajęcia w adekwatnej do wieku i umiejętności grupie treningowej. Jesteśmy przekonani, że propozycja przygotowana w schemacie zgrupowania stacjonarnego spełni Państwa oczekiwania, a czas przepracowany w wakacje z WSG Yankee zaprocentuje w kolejnych miesiącach.

Program obozu:

 • grupowe treningi tenisowe 2x dziennie (blok poranny 2h – blok popołudniowy 1,5h)
 • sparingi oraz gry zadaniowe pod okiem trenerów
 • treningi ogólnorozwojowe / kształtowanie zdolności motorycznych
 • warsztaty tematyczne (zdrowie żywienie, psychologia w sporcie, trening mentalny)
 • inne aktywności sportowe (ninja warrior kids, gry zespołowe, basen lub park trampolin)
 • 3 posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek)
 • turniej tenisowy na zakończenie obozu*
 • upominki dla każdego uczestnika
 • codzienna fotorelacja i pakiet pamiątkowych zdjęć na koniec dla każdego z uczestników

* turniej zostanie rozegrany przy wystarczającej liczbie osób

Warsaw Summer Camp | ADVENTURE & FUN


Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży

To propozycja dla wszystkich dzieci nie lubiących nudy! Adventure & Fun to półkolonie o profilu ogólno sportowym, dla wszystkich dzieci, które chcą zdrowo, aktywnie i w świetnym towarzystwie spędzić wakacyjny czas. W programie Adventure & Fun proponujemy wiele atrakcji i dyscyplin sportowych oraz fascynujące gry fabularne, których zadaniem poza samą aktywnością ruchową jest rozwój u dzieci dodatkowych umiejętności. Podczas zajęć z łucznictwa będziemy ćwiczyć celność, technikę w tenisie, a szybkość, koordynację i wytrzymałość podczas treningów ogólnorozwojowych.

Codzienne warsztaty tematyczne pozwolą przybliżyć i poznać dokładnie wiele dyscyplin sportu, również nowych tych bardzo mało znanych, uprawianych gdzieś w odległych zakątkach świata. Będziemy rozmawiać oraz bawić się na warsztatach poznając poszczególne zdolności motoryczne i przekładać ich znaczenie na życie codzienne oraz poznawane dyscypliny sportu. Dlaczego warto zdrowo się odżywiać? Co to znaczy prowadzić zdrowy styl życia? Czym jest koncentracja, a czym emocje? Na te i wiele innych pytań uczestnicy Warsaw Summer Camp będą potrafili odpowiedzieć bez najmniejszego problemu.

Dodatkowo na uczestników czekają gry terenowe takie jak „Sherlock i Spółka”, gdzie uczestnicy będą musieli wykazać się nie małą spostrzegawczością oraz „Olimpijczycy” – sportowe zmagania i aktywny quiz wiedzy. W programie znajdzie się także wyjście na basen. Cały program przygotowali i zrealizują doświadczeni trenerzy i animatorzy WSG Yankee.

Program obozu:

 • codzienne treningi z wybranej dyscypliny sportu (m.in. tenis, siatkówka, piłka nożna, łucznictwo)
 • warsztaty tematyczne (m.in. zdrowe żywienie, trening mentalny, poznajemy świat, zdolności motoryczne)
 • inne aktywności sportowe (ninja warrior kids, gry zespołowe, basen lub park trampolin,)
 • Scenariuszowe gry terenowe: Sherlock i Spółka, Olimpijczycy,
 • 3 posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek)
 • upominki dla każdego uczestnika obozu
 • codzienna fotorelacja i pakiet pamiątkowych zdjęć na koniec dla każdego z uczestników
Obozy zostaną zorganizowane przy wystarczającej ilości zgłoszeń.
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.