Akademia Tenisowa

Hutnik Warszawa TENIS

Całoroczna szkoła tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Jesteśmy jedną z największych Akademii Tenisowych w Polsce. Prowadzimy nabory i szkolenie w każdej grupie wiekowej, działając w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do graczy z ambicjami zawodniczymi, jak i całych rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie.

Nasza Akademia wyróżnia się wysokimi standardami organizacyjnymi. Pracujemy na autorskich konspektach treningowych, opracowanych przez uznanych trenerów. Zajęcia i treningi w Hutnik Warszawa TENIS prowadzi licencjonowana kadra trenerów, instruktorów, animatorów - byli zawodnicy z wieloletnim doświadczeniem. To gwarancja najwyższej jakości szkolenia.

Dołącz do nas! Zostań częścią naszej tenisowej rodziny! - czytaj więcej
Jeśli chcesz zgłosić udział w zajęciach Akademii Tenisowej lub zadać pytanie, napisz do nas. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
cennik zajęć w ośrodku Hutnik

STREFA TALENTÓW

Strefa Talentów

STREFA TALENTÓW to program stworzony przy współpracy ze Strefą Tenisa i dedykowany aktywnym dzieciom w wieku od 6 do 8 lat. Do udziału w programie zapraszamy dzieci z roczników 2014-2017 (kategoria niebieska i czerwona) na każdym poziomie zaawansowania.

W projekcie biorą udział najbardziej doświadczeni trenerzy i specjaliści. Program szkoleniowy i treningi koordynuje Alicja Sierzputowska. W zakresie przygotowania motorycznego z młodymi adeptami pracuje Ania Kazimierczak.

STREFA TALENTÓW - czytaj więcej

TENNIS SCHOOLS

Tenis 10

TENNIS SCHOOLS to nasz autorski system szkolenia dla dzieci poniżej 10. roku życia zgodny z wytycznymi Polskiego Związku Tenisowego. Wielkość kortu, siatki, rodzaj piłek, a także długość rakiet dostosowane są do wieku oraz umiejętności zawodnika. Podczas treningów dzieci nie tylko poznają podstawowe uderzenia na korcie, lecz także wszechstronnie się rozwijają, kształtując cechy motoryczne. Formuła zajęć jest dostosowana do ich wieku i umiejętności.

Wybierz odpowiedni rocznik / grupę wiekową dla Twojego dziecka:

pilka-niebieska-56lat.png
pilka-czerwona-78lat.png
pilka-pomaranczowa-9lat.png
pilka-zielona-10lat.png
kategorie_570_blue-56lat.png
kategorie_570_red-78lat.png
kategorie_570_orange-9lat.png
kategorie_570_green-10lat.png

SZKOLENIE ZAWODNICZE

Profesjonalne szkolenia zawodnicze, których głównym celem jest wychowanie przyszłych pokoleń polskich tenisistów, prowadzą  licencjonowani trenerzy, byli mistrzowie Polski. Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas zajęć byli świadomi wyzwań, jakie stoją przed nimi w przyszłej karierze sportowej.

Stworzyliśmy podział na kategorie wiekowe, które pozwolą młodym tenisistom płynnie przejść przez wszystkie etapy szkolenia. Wszystkie kategorie wiekowe obejmujemy kompleksową opieką specjalistów i ekspertów.

Wybierz odpowiednią kategorię wiekową:

Image
Image
Image
Image

KONSULTACJE ZAWODNICZE

Konsultacje zawodnicze w Akademii Tenisowej to profesjonalna oferta konsultacyjna skierowana do tenisistów i tenisistek na każdym poziomie zaawansowania. Nasi doświadczeni trenerzy, na co dzień pracujący z najlepszymi zawodnikami ITF/WTA/ATP, z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem by oszacować aktualny poziom grającego, jak również by wskazać kierunek, w którym powinien podążać by zrealizować swoje sportowe marzenia.

Jeżeli chcesz poznać swoje mocne i słabe strony oraz dowiedzieć się, jak trenować profesjonalnie, już dziś skontaktuj się z nami w sprawie konsultacji.

KONSULTACJE ZAWODNICZE - czytaj więcej

PRZYGOTOWANIE MENTALNE

Środowisko sportowe na całym świecie staje się̨ coraz bardziej świadome tego, jak istotna jest współcześnie rola psychiki w sporcie na każdym poziomie. O przygotowaniu mentalnym do uprawiania sportu mówią wielcy mistrzowie w różnych dyscyplinach, coraz więcej uwagi poświecą się̨ temu aspektowi także analizując wykonanie sportowe podczas największych imprez.  Przygotowanie mentalne jest ważne nie tylko w trakcie rywalizacji sportowej, ale także w innych obszarach funkcjonowania zawodnika w każdym jego wieku - w wychowaniu, w edukacji, w prowadzeniu szczęśliwego życia w dzisiejszym świecie.

PRZYGOTOWANIE MENTALNE - czytaj więcej

RODZINA I REKREACJA

FAMILY DAY to zajęcia dla dzieci i rodziców obejmujące trening tenisowy oraz przeróżne formy rywalizacji sportowej. W czasie godzinnego treningu rodzice mają okazję uczestniczyć w ćwiczeniach, które dzieci wykonują na swoich treningach w Akademi Tenisowej. To nie tylko zadania związane z nauką podstawowych uderzeń, takich jak forehand czy backhand. To również próba wykonania szeregu ćwiczeń koordynacyjnych i szybkościowych, przyczyniających się do wszechstronnego rozwoju zawodnika.

RODZINA I REKREACJA - czytaj więcej

SZKOLENIE AMATORSKIE

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody na korcie. Oferujemy treningi dla amatorów w każdej kategorii wiekowej. Treningi amatorskie w naszej Akademii pozwalają wszystkim pasjonatom tego sportu rozwijać swoje umiejętności tenisowe w atmosferze, której towarzyszy zabawa i radość z gry na korcie. Dzięki indywidualnemu podejściu trenera każdy osiągnie swoje cele tenisowe.

SZKOLENIE AMATORSKIE - czytaj więcej

OFERTA DLA FIRM

Akademia Tenisowa zaprasza do skorzystania z programu partnerskiego dla przedsiębiorstw, instytucji oraz korporacji. Ofertę  DLA FIRM pragniemy skierować do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników, którzy lubią aktywne formy spędzania czasu wolnego. Wszystkim zainteresowanym firmom proponujemy podjęcie współpracy polegającej na udostępnieniu i korzystaniu z infrastruktury sportowej renomowanych klubów, jak również usług naszej kadry trenerskiej.

OFERTA DLA FIRM - czytaj więcej

OFERTA DLA UCZELNI

Akademia Tenisowa zaprasza uczelnie wyższe do współpracy przy prowadzeniu zajęć wychowania fizycznego oraz profesjonalnych treningów dla zawodników Akademickich Związków Sportowych. Uczelnie nieposiadające własnego zaplecza sportowego, a pragnące wprowadzić tenis do swojej oferty zajęć wychowania fizycznego lub chcące przygotowywać do startów swoich zawodników w ramach AZS, mogą teraz z łatwością skorzystać z naszej infrastruktury.

OFERTA DLA UCZELNI - czytaj więcej
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.