rodzinny obóz sportowy Family Sport Camp Malta
Oferta na sezon 2024 w przygotowaniu

Family Sports Camp - Malta 2021

Rodzinny obóz sportowy na Malcie

Malta to jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miejsc w tej części świata. Wyspa ma zaledwie 33 kilometry długości i w każdy jej zakątek można dotrzeć w nie więcej niż 20/25 min. Jej różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jest to kraj słońca, pięknych krajobrazów, wspaniałej architektury i bogatej historii. Maltę otaczają jedne z najczystszych wód w rejonie Morza Śródziemnego, przez co jest rajem do uprawiania sportów wodnych. Kraj słynie z wielu światowej klasy zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wyspy maltańskie są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Na uczestników obozu Family Sports Camp czekają malownicze, skaliste wybrzeża, zielone doliny, morskie pejzaże oraz piękne plaże, a na nich znajdziemy bogatą ofertę sportów wodnych od windsurfingu, jazdy na nartach wodnych, na motorówce, wakeboardingu czy paralotniarstwa. Na bardziej wymagających czeka prawdziwe sportowe żeglarstwo. Archipelag jest również rajem do nurkowania, morze jest ciepłe przez cały rok i posiada doskonałą widoczność.

 • Termin: 26.10.2021 - 02.11.2021
 • Cena: Indywidualna kalkulacja
 • Informacja tel.: +48 513 460 460
 • Rezerwacja e-mail: warsaw@sportsgroup.pl lub wypełnij formularz kontaktowy
 • Rezerwacja równoznaczna z wpłatą 100% wartości imprezy
 • Zakwaterowanie: Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's
 • Wyżywienie: BB (wynikające z programu)
 • Transport: samolot

Zakwaterowanie

Zamieszkamy w pięciogwiazdkowym hotelu Radisson Blu Resort położonym nad zatoką St. George’s Bay. Dla uczestników obozu w ramach regeneracji i relaksu hotel oferuje SPA, które zapewnia rozmaite zabiegi, w tym zabiegi kosmetyczne oraz masaże ajurwedyjskie i refleksologiczne. Do dyspozycji Gości jest także kryty basen z podgrzewaną wodą, sauna, wanna z hydromasażem i siłownia, korty tenisowe oraz basy odkryte, które rozmieszczone są na luksusowych tarasach z widokiem na morze. W hotelu jest też centrum sportów wodnych oraz nurkowania, można wypożyczyć jacht. We wszystkich pomieszczeniach obiektu Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Wszystkie pokoje i apartamenty są przestronne oraz klimatyzowane i dysponują dużym balkonem. W najbliższej okolicy kilkanaście restauracji z pięknym widokiem na okolicę, które specjalizują się w daniach kuchni śródziemnomorskiej. Urocze lokale muzyczne oferujące stoliki wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, zapraszające na szeroki wybór doskonałych win.

Cena zawiera

Nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, realizację programów sportowo-rekreacyjnych, możliwość korzystania z dostępnej infrastruktury obiektu, opiekę kadry trenerskiej i animatorów. (cena nie zawiera: ubezpieczenia NNW oraz dojazdu do hotelu)

Program obozu

Obóz ma charakter sportowo rekreacyjny, a uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach jest dobrowolne. Równolegle można korzystać z dodatkowej oferty ośrodka. Realizacja programów sportowych dostosowana jest do oczekiwań uczestników i stopnia ich zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach. Wszyscy uczestnicy obozu, w tym dzieci od 3 roku życia, realizują program przygotowany przez ekspertów WSG - Warsaw Sports Group .
Program obozu obejmuje m.in.:


 • codzienny trening tenisowy z trenerami WSG Academy na kortach z nawierzchnią sztuczną (do 4h dziennie):
 • trening w grupach (3/5 osobowych)
 • trening indywidualny (do ustalenia na miejscu)
 • sparingi singlowe, deblowe, mikstowe dla dorosłych i dla dzieci
 • talentiada - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
 • rodzinne gry zespołowe
 • survivalowe gry i zabawy scenariuszowe w terenie
 • program cross-fitness (szczegóły poniżej)
 • program mobility & stability (szczegóły poniżej)
 • Active Baby (szczegóły poniżej)

CROSS-FITNESS / MOBILITY & STABILITY
 • codzienny trening cross-fitness dostosowany do możliwości i potrzeb uczestników
 • trening bazujący na ćwiczeniach z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała
 • trening siłowy z wolnym ciężarem
 • trening interwałowy w terenie z wykorzystaniem gum oporowych
 • trening stacyjny wzmacniający całe ciało
 • trening mobility polegający na zwiększeniu zakresu ruchomości w stawach
 • trening biegowy o intensywności dopasowanej indywidualnie do każdego uczestnika z dodatkiem ćwiczeń uzupełniających dla biegaczy
 • sesja rozciągania mięśni za pomocą różnorodnych ćwiczeń z wykorzystaniem gum i taśm
 • sesja rolowania z zastosowaniem wałków i piłeczek tenisowych

Zajęcia Cross Fitness poprowadzi Wojciech Sobierajski, wicemistrz świata, wielokrotny medalista w biegach z przeszkodami, laureat w zawodach CrossFit.

Oferta obozu zostanie wzbogacona zajęciami MOBILITY & STABILITY, które poprowadzi Aleksandra Kluczka - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor fitness, trener funkcjonalny. Pracuje z osobami dorosłymi, kobietami w ciąży oraz dziećmi. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów m.in. KURS BLACKROLL ® BASIC, trening kobiet w ciąży i po ciąży. Jako żołnierz zawodowy reprezentuje Wojsko Polskie, trenując pięciobój wojskowy w zespole sportowym. Ze sportem związana jest od najmłodszych lat – uczestniczy w biegach na orientację i biegach z przeszkodami.

Treningi MOBILITY & STABILITY wzmacniają mięśnie stabilizujące całe ciało, które odpowiedzialne są za bezpieczne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, siłowych a przede wszystkim pomagają zachować poprawną postawę ciała w życiu codziennym. Co więcej, trening mięśni głębokich jest skierowany do osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania treningowego. Dzięki niemu możliwe jest również doskonalenie zmysłu równowagi czy usprawnienie procesu regeneracji potreningowej. Podczas zajęć skupimy się również na nauce prawidłowego rolowania oraz rozluźniania każdej grupy mięśniowej.

ACTIVE BABY
Zajęcia dedykowane najmłodszym uczestnikom obozu, prowadzone zgodnie z naszym innowacyjnym programem WSG Academy BABY. W trakcie zajęć, które poprowadzi Aleksandra Kluczka, koordynator WSG Academy BABY, będziemy wspomagać rozwój cech motorycznych najmłodszych uczestników obozu, które zaczynają się kształtować już od pierwszych miesięcy życia dziecka.
Więcej o programie WSG Academy BABY

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.