WSG Academy Baby
WSG Academy Baby

WSG Academy BABY

Program dedykowany dzieciom w przedziale wiekowym 0-6 lat

Czym skorupka za młodu… Przywiązujemy do tego w WSG Academy ogromną wagę, ponieważ wiemy doskonale, że cechy motoryczne zaczynają się kształtować już od pierwszych miesięcy życia. Pomagamy wspierać rozwój cech motorycznych poprzez stymulacje prawidłowego rozwoju ruchowego niemowlaka, aby ułatwiać osiąganie nowych umiejętności i co raz wyższych pozycji. W późniejszych latach oraz w okresie przedszkolnym wspieramy rozwój siły mięśniowej oraz zdobywanie i rozwijanie umiejętności ruchowych.

WSZYSTKO O PROGRAMIE - czytaj więcej

OBIEKTYWIZACJA DZIECKA

Spotkanie z fizjoterapeutą, podczas którego wykonywane są badania postawy dziecka, dokonywana jest ocena jego motoryki, równowagi oraz siły mięśniowej.

Każdy maluch rozpoczyna swoją przygodę z WSG Academy BABY od obiektywizacji, która zakończona jest pełnym raportem, dzięki któremu uzyskują Państwo obiektywne narzędzie do sprawdzania jakości rozwoju cech fizycznych i motorycznych. Zebrane informacje są doskonałą bazą do wyznaczania dalszego kierunku pracy oraz oceny postępów. Dzięki wykonanemu raportowi nasi trenerzy i fizjoterapeuci mogą monitorować efekty treningów. Nasz specjalista wskaże także odpowiednią grupę wiekową oraz odpowie na nartujące Państwa pytania. Na podstawie takiej oceny, przekazujemy sugestie trenerom prowadzącym, monitorujemy postępy, a gdy zachodzi taka potrzeba możemy rozplanować indywidualny program ćwiczeń.

obiektywizacja dziecka

Obiektywizacja przeprowadzana jest w ramach wpisowego i powtarzana jest co roku. Podczas spotkania obecny jest rodzic.

Jeśli chcesz zgłosić udział w zajęciach WSG Academy BABY lub zadać pytanie, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zajęcia grupowe :
200 zł / miesiąc (1h tygodniowo)
200 zł – każda kolejna godzina tygodniowo
150 zł – wpisowe na sezon + pakiet startowy
(cena dla przedszkoli i grup zorganizowanych ustalana indywidualnie)


Zajęcia indywidualne:
Trening niemowląt: 160 zł (55 min.)
Trening 2 latka: 150 zł (55 min.)
Trening 3-6 lat: 150 zł (55 min.)


Inne:
Rehabilitacja: 150 zł (55 min.)
Konsultacja: 130 zł
Wsparcie psychologiczne: 200 zł
Dietetyka i zdrowe żywienie: 200 zł


PROPOZYCJE ZAJĘĆ GRUPOWYCH

Wybierz program WSG Academy BABY dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz kategorii wiekowej dziecka.

Jesteś w ciąży? Nie rezygnuj z aktywności fizycznej! Lekarze nie mają wątpliwości, że ruch w czasie ciąży poprawia samopoczucie i dobrze wpływa na zdrowie matki oraz dziecka. Bądź aktywną przyszłą Mamą i zapisz się na specjalnie dedykowane dla Ciebie zajęcia. Skorzystasz na tym nie tylko Ty, ale i Twoje dziecko.

FIT MUM - czytaj więcej
Image

PROPOZYCJE ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH

Wybierz program WSG Academy BABY dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz kategorii wiekowej dziecka.

Najmłodsze pociechy, czyli niemowlaki zapraszamy z rodzicami na indywidualne treningi podczas których będziemy stymulować prawidłowy rozwój ruchowy poprzez „pokazywanie” dziecku i naukę pozycji dostosowanych do jego możliwości wiekowych i ruchowych. Rodzicom naszych podopiecznych oferujemy naukę i instruktaż z zakresu pielęgnacji (jak prawidłowo nosić swoje dziecko, układać). Nasi fizjoterapeuci również doradzą w zakresie doboru odpowiednich pierwszych butów oraz odpowiedzą na wszystkie pytania rozwojowe i pielęgnacyjne.

Jeśli u maluszka neurolog lub pediatra stwierdzili zaburzenia napięcia mięśniowego lub asymetrię ułożeniową nasz fizjoterapeuta poprzez odpowiednie ćwiczenia pomoże wrócić do formy, aby dziecko mogło szybciej skorzystać z oferty treningów prawidłowego rozwoju.

Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze w specjalnie przygotowanej do tego salce, gdzie obok dziecka podczas treningu jest cały czas rodzic. Zachęcamy do zabrania ulubionych zabawek, grzechotek, książeczek, które dodatkowo umilą czas. Przed rozpoczęciem cyklu treningów fizjoterapeuta wykonuje badanie na podstawie którego ocenia napięcie mięśniowe niemowlęcia oraz jego umiejętności ruchowe.

Nasza oferta skierowana jest również dla dzieci ze sprzężonymi problemami zdrowotnymi. Rehabilitacja prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy na podstawie rzetelnego wywiadu z rodzicem i zapoznaniu się z pełną dokumentacją medyczną a także po wykonaniu badania przedmiotowego określa problem i planuje wraz z rodzicem prowadzenie terapii.

Image

GRAFIK ZAJĘĆ WSG Academy BABY

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. W razie problemów związanych z dopasowaniem godzin zajęć, prosimy o kontakt z trenerem-koordynatorem WSG Academy - e-mail: akademia@sportsgroup.pl

ŚRODA:
WSG Yankee | Aleja Krakowska 16

17:00 - BABY TENNIS
18:00 - BABY TENNIS

PIĄTEK:
- - -

16:00 - ACTIVE BABY
17:00 - BABY TENNIS
18:00 - TEAM ACTIVITY

SOBOTA:
WSG Yankee | Aleja Krakowska 16

11:00 - ACTIVE BABY
12:00 - BABY TENNIS
13:00 - TEAM ACTIVITY

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, prosimy o kontakt z trenerem-koordynatorem WSG Academy - e-mail: akademia@sportsgroup.pl

WSG Academy BABY to unikalna na polskim rynku oferta zajęć rozwijających ogólną sprawność ruchową dzieci. Naszą misją jest zaszczepianie pasji do bycia aktywnym, a celem, aby już od najmłodszych lat budować i kształtować cechy motoryczne naszych podopiecznych. Wczesne rozpoczęcie aktywności poprzez zabawę nie tylko rozwija ogólną sprawność, lecz także aspekty społeczne. Poprzez ruch, dzieci mają możliwość poznawania samych siebie i otaczającego je świata, rozwijania swoich umiejętności oraz wiary we własne możliwości. Ważne, aby już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach chęć do aktywnego spędzania czasu. Rolą WSG Academy BABY jest właśnie zachęcenie naszych małych podopiecznych do pierwszej przygody z aktywnością fizyczną.

Termin pierwszych zajęć należy uzgodnić z koordynatorem WSG Academy BABY z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w każdej grupie. Zachęcamy Państwa do kontaktu.

Warto przeczytać

Polecamy ACTIVE BABY | ON-LINE

Program ACTIVE BABY | ON-LINE to odpowiedź WSG Academy na zapotrzebowanie wynikające z okresu społecznej izolacji spowodowanej epidemią. Jak długo przyjdzie naszym maluchom jeszcze żyć w tej ciężkiej dla nich i dla nas sytuacji, tego nie wie nikt. Brak przedszkola i szkoły, kontaktu z równieśnikami, możliwości wyjścia na plac zabaw i wiele innych ograniczeń sprawiają, że najmłodszym brakuje jak tlenu, aktywności ruchowej.
Podczas naszych treningów skupiamy się przede wszystkim na ćwiczeniach rozwijających różne rodzaje koordynacji ruchowej, m.in. kończyn górnych i dolnych, głowy i tułowia. Pracujemy również nad poprawą równowagi oraz skoczności, a także nad szybkością. Brak potrzeby profesjonalnego sprzętu sprawia, że każde dziecko może być aktywnym uczestnikiem ACTIVE BABY | ON-LINE i realizować program WSG Academy, dbając tym samym o swój prawidłowy rozwój ruchowy.
Zajęcia prowadzi trenerka i animatorka WSG Academy, Aleksandra Kluczka.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.