Aktualności WSG

Program Active Baby

Program Active Baby w warszawskich klubokawiarniach

Program Active Baby oraz cała oferta WSG Academy | BABY cieszy się od wielu miesięcy dużą popularnością wśród przedszkolaków i ich rodziców. Postanowiliśmy zrobić krok dalej i rozpoczynamy przygodę, której celem jest pojawienie się z ofertą w najlepszych klubokawiarniach dla najmłodszych w Warszawie.

 Wyruszamy z naszym programem w podróż po całej Stolicy. Będziemy zapraszać najmłodszych na treningi, a rodziców na herbatkę i ciacho.

Pierwszym przystankiem będzie klubokawiarnia Cafe Przygoda (ul. Bobrowiecka 10) gdzie już 9 grudnia widzimy się na pierwszym z serii treningów pokazowych. Chcemy zbudować aktywną społeczność rodzin gdzie najważniejszym jest właśnie ten najmłodszy. Każdy z nas z pewnością zdaje sobie sprawę jak ogromną rolę w naszym życiu pełni aktywność fizyczna. Ruch wpływa korzystanie na zdrowie i samopoczucie, nie tylko nasze, ale przede wszystkim naszych dzieci – jest niezbędnym czynnikiem stymulującym rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Poprzez ruch, dzieci mają możliwość poznawania samego siebie, otaczającego go świata, rozwój swoich umiejętności oraz wiary we własne możliwości. Aktywność fizyczna rozwija samodzielność, kształtuje charakter i osobowości, a zabawy w grupie uczą zachowań prospołecznych. Ważne, aby już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach chęć do aktywnego spędzania czasu. Rolą WSG Academy | BABY jest właśnie zachęcenie naszych małych podopiecznych do pierwszej przygody z aktywnością fizyczną.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkie chętne klubokawiarnie. Bardzo chętnie przyjedziemy do Was, omówić i dostosować zajęcia do Waszej lokalizacji, następnie przeprowadzimy serię zajęć pokazowych dla najmłodszych, ale również dla kobiet w ciąży (Fit Mum) oraz mam z maluchami (Fit Mum & Active Baby). Wierzymy, że nasza unikalna na polskim rynku oferta zajęć rozwijających ogólną sprawność ruchową dzieci sprawi, że zostaniemy na dłużej by móc bawić się i rozwijać motorycznie najmłodszych. Zadbamy, aby każdy trening był niezapomnianą sportową przygodą, a pociechy wraz z rodzicami wracały z niegasnącym apetytem na aktywną zabawę w mistrzowskim wydaniu.

Pamiętajmy, aby każdego dnia zapewnić naszym podopiecznym wystarczająco dużo okazji do ruchu, by prawidłowo i harmonijnie się rozwijać!

Więcej o programie znajdziecie na stronie: WSG ACADEMY | BABY

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.