Nabór do programu „Strefa Talentów”

Nabór do programu „Strefa Talentów”

WSG Academy przy współpracy ze Strefą Tenisa rozpoczyna nabór dzieci do programu „Strefa Talentów”. Szukamy dzieci aktywnych ruchowo, lubiących sport i zabawę. Jeśli Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, zapisz je do „Strefy Talentów”!

Program „Strefa Talentów” dedykowany jest aktywnym dzieciom w wieku od 6 do 8 lat. Ma na celu znalezienie utalentowanych w kierunku tenisa dzieci.

W projekcie biorą udział najbardziej doświadczeni trenerzy i specjaliści WSG Academy. Program szkoleniowy i treningi koordynuje, w roli head coacha, Katerina Urbanova - ekspert WSG Academy w obszarze tenisa. Z młodymi adeptami na korcie pracują trenerzy tenisa ziemnego Paweł Marciszewski, Alicja Sierzputowska, Ada Górczyńska, w zakresie przygotowania motorycznego Ania Kazimierczak. Projekt Strefa Talentów charakteryzować będzie się treningiem zintegrowanym (łączonym). Oznacza to, że jednym z komponentów zajęć będą wplecione ćwiczenia ogólnorozwojowe kształtujące i rozwijające cechy motoryczne kluczowe dla dyscypliny. Trenujący w ramach Strefy Talentów od najmłodszych lat będą pracować z trenerami przygotowania motorycznego i fizjoterapeutami, ekspertami WSG Academy. Wszyscy uczestnicy programu objęci zostaną podstawową opieką fizjoterapeutyczną mającą na celu monitoring rozwoju oraz okresową obiektywizacją.

Na zajęcia zapraszamy dzieci z roczników 2012-2014 (kategoria niebieska i czerwona) na każdym poziomie zaawansowania. Wraz z upływem czasu i postępami osiąganymi przez młodych zawodników, będziemy w stanie ocenić ich predyspozycje do tenisa, zaangażowanie w pracę na korcie, jak również pracę motoryczną, i nakreślić dalszą ścieżkę ich sportowego rozwoju.

JAK WYGLĄDAJĄ TRENINGI W PROGRAMIE „STREFA TALENTÓW”:

Odbywają się one w grupach trenujących równolegle obok siebie na korcie. Nad każdą z nich czuwa trener prowadzący. Zajęcia obu grup przez cały czas ich trwania koordynuje head coach, a na korcie, równocześnie z treningiem tenisowym, odbywa się trening motoryczny - treningi w Strefie Talentów są treningami zintegrowanymi. Treningi przeprowadzane są na autorskich konspektach stworzonych przez specjalistów WSG Academy, a zawodnicy są objęci opieką psychologa sportowego.


GRAFIK ZAJĘĆ:

CENNIK:
150 zł – wpisowe, w ramach którego uczestnik otrzyma pakiet startowy
300 zł miesięcznie za osobę*. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
*Umowa zawierana jest na okres jednego semestru. Istnieje możliwość płatności w systemie kwartalnym.

PAKIET STARTOWY:
W ramach wpisowego każdy uczestnik programu Strefa Talentów otrzyma pakiet startowy. Znajdzie się w nim okolicznościowa koszulka, a także obiektywizacja, którą przeprowadzą eksperci WSG Academy zakończona raportem WSG Academy.

LOKALIZACJA:
Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Solec 71

ZAPISY:
Paweł Marciszewski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 518 447 518


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.