Aktualności WSG

Nabór do programu „Strefa Talentów”

Nabór do programu „Strefa Talentów”

WSG Academy przy współpracy ze Strefą Tenisa rozpoczyna nabór dzieci do programu „Strefa Talentów”. Szukamy dzieci aktywnych ruchowo, lubiących sport i zabawę. Jeśli Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, zapisz je do „Strefy Talentów”!

Program „Strefa Talentów” dedykowany jest aktywnym dzieciom w wieku od 6 do 8 lat. Ma na celu znalezienie utalentowanych w kierunku tenisa dzieci.

W projekcie biorą udział najbardziej doświadczeni trenerzy i specjaliści WSG Academy. Program szkoleniowy i treningi koordynuje, w roli head coacha, Katerina Urbanova - ekspert WSG Academy w obszarze tenisa. Z młodymi adeptami na korcie pracują trenerzy tenisa ziemnego Paweł Marciszewski, Alicja Sierzputowska, Ada Górczyńska, w zakresie przygotowania motorycznego Ania Kazimierczak. Projekt Strefa Talentów charakteryzować będzie się treningiem zintegrowanym (łączonym). Oznacza to, że jednym z komponentów zajęć będą wplecione ćwiczenia ogólnorozwojowe kształtujące i rozwijające cechy motoryczne kluczowe dla dyscypliny. Trenujący w ramach Strefy Talentów od najmłodszych lat będą pracować z trenerami przygotowania motorycznego i fizjoterapeutami, ekspertami WSG Academy. Wszyscy uczestnicy programu objęci zostaną podstawową opieką fizjoterapeutyczną mającą na celu monitoring rozwoju oraz okresową obiektywizacją.

Na zajęcia zapraszamy dzieci z roczników 2012-2014 (kategoria niebieska i czerwona) na każdym poziomie zaawansowania. Wraz z upływem czasu i postępami osiąganymi przez młodych zawodników, będziemy w stanie ocenić ich predyspozycje do tenisa, zaangażowanie w pracę na korcie, jak również pracę motoryczną, i nakreślić dalszą ścieżkę ich sportowego rozwoju.

JAK WYGLĄDAJĄ TRENINGI W PROGRAMIE „STREFA TALENTÓW”:

Odbywają się one w grupach trenujących równolegle obok siebie na korcie. Nad każdą z nich czuwa trener prowadzący. Zajęcia obu grup przez cały czas ich trwania koordynuje head coach, a na korcie, równocześnie z treningiem tenisowym, odbywa się trening motoryczny - treningi w Strefie Talentów są treningami zintegrowanymi. Treningi przeprowadzane są na autorskich konspektach stworzonych przez specjalistów WSG Academy, a zawodnicy są objęci opieką psychologa sportowego.


GRAFIK ZAJĘĆ:

CENNIK:
150 zł – wpisowe, w ramach którego uczestnik otrzyma pakiet startowy
300 zł miesięcznie za osobę*. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
*Umowa zawierana jest na okres jednego semestru. Istnieje możliwość płatności w systemie kwartalnym.

PAKIET STARTOWY:
W ramach wpisowego każdy uczestnik programu Strefa Talentów otrzyma pakiet startowy. Znajdzie się w nim okolicznościowa koszulka, a także obiektywizacja, którą przeprowadzą eksperci WSG Academy zakończona raportem WSG Academy.

LOKALIZACJA:
Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Solec 71

ZAPISY:
Paweł Marciszewski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 518 447 518

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.