Aktualności WSG

Family Sports Camp 2020

Informacje dla uczestników Family Sports Camp 2020

Drodzy Obozowicze!

Pierwszy turnus mazurskiego obozu Family Sports Camp oraz Cross Fitness Camp zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę 9 sierpnia zobaczymy się w przepięknie położonym hotelu Jabłoń Lake Resort.

Niektórzy z Was znają to miejsce doskonale, inni pojadą z nami na obóz rodzinny po raz pierwszy. Chcielibyśmy podziękować za zaufanie i wybór naszej oferty. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Wasz pobyt w Jabłoni przebiegł w fantastycznej atmosferze.

W Jabłoni czekają na Was codzienne treningi tenisowe prowadzone przez kadrę trenerską i instruktorską Warsaw Sports Group oraz wiele dodatkowych atrakcji. Na Mazurach będą z nami m.in.  Katka Urbanova, Lech Sidor czy Paweł Marciszewski. W tym roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o zajęcia dla najmłodszych ACTIVE BABY. Osoby, które postawiły na profil Cross Fitness Camp, będą miały okazję trenować m.in. pod okiem Wojciecha Sobierajskiego, mistrza świata w biegach z przeszkodami.

Atrakcji nie zabraknie także poza zajęciami - ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, w którym grać można w tenisa ziemnego, uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerze lub spędzić czas z dziećmi na placu zabaw. Czekają na Was sparingi, gry i zabawy, treningi windsurfingu i kolacje grillowe nad brzegiem jeziora. Dla najmłodszych uczestników obozu ośrodek dodatkowo zapewnia opiekę animatorki przez sześć dni w tygodniu w godzinach 10:00-12:00 oraz 14:00 – 18:00.

Przypominamy jednocześnie, że opłata za obóz powinna być uregulowana najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem (do 27.07.2020 r.). Osoby, które jeszcze nie opłaciły drugiej raty, prosimy o jak najszybszą wpłatę. Tych z Państwa, którzy nie dopełnili wszystkich niezbędnych formalności, prosimy o pilne przesłanie formularza zgłoszeniowego, z uwzględnieniem profilu obozu - Family Sports Camp lub Cross Fitness Camp.

Plan pierwszego dnia obozu:
Niedziela 09.08.2020 roku
17:00 - 19:00  - Zakwaterowanie
18:00 - 19:00  - Tenis/Cross (treningi testowe, podział na grupy treningowe)*
20:00 - 21:00  - Kolacja
21:00 - 23:00  - Ognisko (wieczorek zapoznawczy połączony ze spotkaniem organizacyjnym)
*spotkanie przy kortach tenisowych o godz. 17:50

Szczegółowy program obozu na pozostałe dni zostanie przedstawiony podczas spotkania organizacyjnego.

Już teraz życzymy Wam udanego pobytu i zachęcamy do śledzenia naszego obozowego profilu FACEBOOK

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.