WILSON partnerem technicznym PROstejov CAMP 2020

WILSON partnerem technicznym PROstejov CAMP 2020

PROstejov CAMP 2020 rozpoczyna się już za tydzień, a my na tej ostatniej prostej przygotowań chcieliśmy pochwalić się i z dumą poinformować, że zyskaliśmy solidnego Partnera, z którym będziemy mieli przyjemność współpracować i wspólnie zrealizować tegoroczny obóz.

Partnerem Technicznym PROstejov CAMP 2020 jest WILSON.

Partnerstwo i współpraca z WILSON przy okazji takiego wydarzenia, jak obóz sportowy, to dla WSG Academy bardzo duże wyróżnienie. Jesteśmy na początku naszej wspólnej drogi i jeszcze tego lata będziemy mogli zacieśnić naszą współpracę i razem zrealizujemy wiele projektów. Tymczasem WILSON jedzie z nami na obóz tenisowy do Prostejova - zaczynamy sportową przygodę!


Od niemal stulecia w historii sportu żaden inna marka nie była równie wpływowa i ściśle zaangażowana w kształtowanie takich dyscyplin sportowych jak tenis, golf, baseball, futbol amerykański, jak marka Wilson.
Jako twórca przełomowych technologii Wilson produkował legendarny sprzęt sportowy i zyskał sławę oraz uznanie profesjonalistów na całym świecie. Kolejne pokolenia sportowców ufają marce sprawiając, że jest ona ikoną amerykańskiego świata sprzętu sportowego.
Wilson jest wiodącym producentem sprzętu sportowego dla dyscyplin, w których „liczy się piłka”. Dyscypliny czerpiące z wieloletniego doświadczenia marki to przede wszystkim tenis, baseball, football amerykański, golf, koszykówka, softball, badminton i squash.

www.wilsontenis.pl
© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.