Aktualności WSG

WILSON partnerem technicznym PROstejov CAMP 2020

WILSON partnerem technicznym PROstejov CAMP 2020

PROstejov CAMP 2020 rozpoczyna się już za tydzień, a my na tej ostatniej prostej przygotowań chcieliśmy pochwalić się i z dumą poinformować, że zyskaliśmy solidnego Partnera, z którym będziemy mieli przyjemność współpracować i wspólnie zrealizować tegoroczny obóz.

Partnerem Technicznym PROstejov CAMP 2020 jest WILSON.

Partnerstwo i współpraca z WILSON przy okazji takiego wydarzenia, jak obóz sportowy, to dla WSG Academy bardzo duże wyróżnienie. Jesteśmy na początku naszej wspólnej drogi i jeszcze tego lata będziemy mogli zacieśnić naszą współpracę i razem zrealizujemy wiele projektów. Tymczasem WILSON jedzie z nami na obóz tenisowy do Prostejova - zaczynamy sportową przygodę!


Od niemal stulecia w historii sportu żaden inna marka nie była równie wpływowa i ściśle zaangażowana w kształtowanie takich dyscyplin sportowych jak tenis, golf, baseball, futbol amerykański, jak marka Wilson.
Jako twórca przełomowych technologii Wilson produkował legendarny sprzęt sportowy i zyskał sławę oraz uznanie profesjonalistów na całym świecie. Kolejne pokolenia sportowców ufają marce sprawiając, że jest ona ikoną amerykańskiego świata sprzętu sportowego.
Wilson jest wiodącym producentem sprzętu sportowego dla dyscyplin, w których „liczy się piłka”. Dyscypliny czerpiące z wieloletniego doświadczenia marki to przede wszystkim tenis, baseball, football amerykański, golf, koszykówka, softball, badminton i squash.

www.wilsontenis.plDotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.