Aktualności WSG

Aktywne Lato z WSG Academy

Aktywne Lato z WSG Academy

Lato 2021 jest w tym roku wyjątkowe... Wielu z nas planowało wakacje zawsze z dużym wyprzedzeniem, w tym roku ze względu na niepewną sytuację spowodowaną pandemią zostaliśmy zmuszeni do podejmowania tych decyzji praktycznie na ostatnią chwilę.

Wielu młodych sportowców i aktywne dzieci po miesiącach społecznej izolacji oraz nauki zdalnej jest głodna spotkań z rówieśnikami, ale przede wszystkim aktywności ruchowej. . Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, wsłuchując się w sugestie tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Efektem tego jest oferta, którą dziś prezentujemy i tym samym Zapraszamy na AKTYWNE LATO z WSG Academy! Sprawdź nasze propozycje i pomyśl, jak zapewnić sobie, swoim najbliższym, dzieciom aktywne wakacyjne atrakcje.

Zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci będą mogli kontynuować szkolenie oraz swoją przygodę z tenisem w ramach regularnych zajęć WSG Academy, w tym również najmłodsi w WSG Academy | BABY we wszystkich lokalizacjach. W tym roku na czas wakacji nie zawieszamy treningów i zajęć, zdając sobie sprawę, że po tylu tygodniach siedzenia w domu wielu z Was będzie potrzebowało aktywności ruchowej. Dzieci, które zostają latem w Warszawie, będą mogły skorzystać z naszej różnorodnej oferty półkolonii. Z myślą o nich przygotowaliśmy dwa programy obozów stacjonarnych pod jedną łączącą je nazwą  Warsaw Summer Camp.

Dla tych, którzy będą mogli wyrwać się gdzieś dalej mamy jak co roku ofertę obozów wyjazdowych. Zaczynamy od kultowego już  PROstejov CAMP, organizowanego z myślą o młodych tenisistach, przez rodzinne i bardzo popularne Family Sports Camp, kończąc obozem dla najbardziej wymagających i chcących zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i kondycję - Cross Fitness Camp. W tym roku również nowość w naszej ofercie, ale chyba również na rynku turystyki sportowej i rekreacyjnej... Cross Sailing bo o tym obozie mowa to połączenie rejsu ekskluzywnymi jachtami żaglowymi z codziennym treningiem cross - fitness pod okiem znanego wszystkim Wojtka Sobierajskiego!


AKTYWNE LATO z WSG Academy:

  • Warsaw Summer Camp - półkolonie (dwa programy: tennis / adventure & fun)
  • Family Sports Camp oraz Cross Fitness Camp - sportowe obozy rodzinne
  • Cross Sailing - rejs szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich połączony z treningiem cross fitness
  • PROstejov Camp - profesjonalny obóz tenisowy o charakterze zgrupowania sportowego
  • regularne treningi tenisowe zgodnie z obowiązującym grafikiem dla wszystkich członków WSG Academy oraz osób zainteresowanych dołączeniem do naszej sportowej rodziny
  • regularne treningi Active Baby dla naszych najmłodszych adeptów pod okiem trenerów, animatorów oraz fizjoterapeutów

 

Mamy nadzieję, że nasza propozycja sportowych, aktywnych wakacji w radosnej atmosferze spotka się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem. Nie zwlekajcie, sprawdźcie oferty i rezerwujcie miejsca!

Do zobaczenia!Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.