Aktualności WSG

Bilety na FINAL FOUR 2023 -  LOTTO SuperLIGA

Sprzedaż biletów na finał LOTTO SuperLIGI

Wystartowała sprzedaż online biletów na LOTTO SuperLIGA – FINAL FOUR 2k23. W ofercie znalazły się wejściówki na poszczególne dni oraz karnety trzydniowe. Walka o tytuł Drużynowego Mistrza Polski odbędzie się w terminie 8-10 grudnia br. w Kozerkach (Grodzisk Mazowiecki).

Kulminacja obecnego sezonu LOTTO SuperLIGI, jedynej na świecie w pełni zawodowej ligi tenisa, odbędzie się w drugi weekend grudnia na nowoczesnym obiekcie sportowo-tenisowym Tenis Kozerki (grodzisk Mazowiecki), a o tytuł najlepszej drużyny w kraju powalczą cztery ekipy: BKT Advantage Bielsko-Biała, KT KUBALA Ustroń, OSAVI TENNIS TEAM Kalisz oraz CKT Grodzisk Mazowiecki.

Od kilku dni trwa sprzedaż online biletów na to wydarzenie. W ofercie znalazły się bilety na piątkowe spotkania półfinałowe, a także na odbywający się w sobotę i niedziele pojedynek o trzecie miejsce i wielki finał. Jednodniowe wejściówki kosztują 85 złotych, natomiast z myślą o tych, którzy zamierzają spędzić w Kozerkach cały weekend, przygotowano karnety trzydniowe w cenie 201,50 złotych. W sprzedaży pojawiła się ograniczona pula biletów, dlatego decyzji o zakupie wejściówek lepiej nie przekładać na później.

LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW: https://www.ebilet.pl/sport/tenis/lotto-superliga

Przypomnijmy, że pary półfinałowe poznamy w piątek. Dwa najlepsze zespoły z sezonu zasadniczego – BKT Advantage Bielsko Biała i KT KUBALA Ustroń, zostaną rozstawione, a ich rywale – drużyny z miejsc 3-4, będą wyłonieni w drodze losowania. Zwycięzcy spotkań półfinałowych zagrają o złoto, natomiast przegrani powalczą o medal z brązowego kruszcu. Każde spotkanie składać się będzie z 6 lub 7 meczów (w przypadku remisu 3:3).

Sponsorem tytularnym rozgrywek jest marka LOTTO, której właścicielem jest Totalizator Sportowy. W gronie sponsorów znaleźli się również: PZU, Krajowa Grupa Spożywcza, Enea, Kanga, Recman oraz enel-sport. Projekt jest objęty oficjalnym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.