Aktualności WSG

Nominacje forBET do Nagród Bukmacherskich 2023

Nominacje forBET do Nagród Bukmacherskich 2023

Już 30 stycznia w Warszawie odbędzie się VI. edycja Nagród Bukmacherskich 2023 organizowana przez ekspertów branży bukmacherskiej. Nasz partner forBET został nominowany w trzech kategoriach! O zwycięstwie zadecydują nie tylko Organizatorzy, ale też głosy użytkowników!

 

Grono  specjalistów w szerokiej argumentacji przyznało już nominacje dla firm bukmacherskich działających legalnie na podstawie licencji Ministra Finansów. forBET otrzymał ich następujące:

  • Najlepsza oferta na żużel
  • Najlepsza oferta na tenis
  • Najlepszy customer service

Trzymamy kciuki za naszego partnera w tegorocznych Nagrodach Bukmacherskich! Wy także możecie do nas dołączyć i wesprzeć bukmachera forBET w kategorii zależnej od głosów Internautów - Nagroda Użytkowników. Zachęcamy do oddawania swoich głosów na stronie LegalniBukmacherzy.pl

 

Partnerem medialnym Nagród Bukmacherskich jest serwis Przegląd Sportowy Onet.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.