Aktualności WSG

Zagraj w tenisa w WSG Academy

Zagraj w tenisa w WSG Academy

Akademia Tenisowa zaprasza do zapisów na treningi w sezonie 2021/2022. Prowadzimy nabory w każdej grupie wiekowej. Działamy w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy oraz okolic. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zostań częścią naszej tenisowej rodziny.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy jedną z największych akademii tenisowych w Polsce. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - mamy propozycje zarówno dla osób z ambicjami zawodniczymi, jak i dla rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie. Działamy na autorskich konspektach treningowych opracowanych przez uznanych trenerów. Zajęcia prowadzą byli zawodnicy z doświadczeniem w rozgrywkach tenisowych na szczeblach krajowym i międzynarodowym. To gwarancja najwyższej jakości szkolenia.

Tenis już dla 3-latków
Do naszej akademii zapraszamy dzieci już od 3. roku życia, którym zapewniamy zajęcia BABY TENNIS. W ramach zajęć w kategoriach wiekowych U-6, U-8, U-10 proponujemy m.in. treningi grupowe; obiektywizację i konsultacje, obozy stacjonarne i rodzinne - wszystko pod okiem doświadczonych w pracy z dziećmi trenerów i animatorów. Od początku szkolenia dbamy też o rozwój psychologiczny zawodników.

Szkolimy we wszystkich kategoriach wiekowych
Przyjmujemy zapisy do wszystkich młodzieżowych kategorii wiekowych: U-12, U-14, U-16, U-18. Prowadzimy także szkolenie osób dorosłych. Stawiamy na kompleksową opiekę. W naszej ofercie znajdą Państwo treningi indywidualne i grupowe, przygotowanie motoryczne, obiektywizację zawodnika i konsultacje. Bardzo ważne są dla nas psychologia w sporcie, a także regeneracja i odnowa. Zawodnikom proponujemy wyjazdy turniejowe. Nad wszystkim czuwa licencjonowana kadra trenerska (ITF/PZT).

Wychowujemy mistrzów
Nasza akademia od wielu już lat znana jest ze skutecznego szkolenia. To my byliśmy odpowiedzialni za szkolenie oraz prowadziliśmy karierę Igi Świątek, doprowadzając do jej wielkich sukcesów. Przez wiele lat naszej działalności udało nam się wychować, prowadzić lub współprowadzić kariery zawodników takich jak Kacper Żuk, Daniel Michalski, Maks Kaśnikowski, Michał Dembek, czy wsród dziewcząt Stefania Rogozińska-Dzik, Paula Kania, Ada Piestrzyńska. W ramach kategorii PRO prowadzimy zawodników grających w Tennis Europe, ITF, WTA i ATP; otaczając ich kompleksowym programem wsparcia psychologicznego w sporcie i przygotowania motorycznego. W naszej ofercie znajdują się także: medycyna i fizjologia wysiłku, odżywianie i suplementacja, fizjoterapia i regeneracja; konsultacje z trenerami z touru WTA/ ATP/ ITF i strategiczna współpraca z renomowanymi ośrodkami szkolenia sportowego. W ramach agencji WSG oferujemy również usługi z zakresu managementu sportowego, marketingu sportowego i public relations.

Dołącz do #teamWSG

Nabory do Akademii Tenisowej WSG Academy na sezon 2021/2022:
tel. +48 798 001 228, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KATEGORIE WIEKOWE AKADEMII TENISOWEJ

 Akademia Tenisowa


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.