Aktualności WSG

Katarzyna Kozikowska

Katarzyna Kozikowska rozpoczęła współpracę z WSG

Do grona ekspertów Warsaw Sports Group dołącza Katarzyna Kozikowska - fantastyczny fachowiec z obszaru psychologii w sporcie - wzmacniając nasz sztab specjalistów z dziedzin około sportowych i dając możliwość podjęcia współpracy wszystkim młodym i starszym zawodnikom oraz ich trenerom i rodzicom.

"Bardzo się cieszę, że team WSG powiększa się właśnie o Kasię Kozikowską. To mega fachowiec i ekspert jakich mało. Wystarczyło nam tak naprawdę jedno dłuższe spotkanie, podczas którego okazało się, że mamy taki sam punkt widzenia na wiele spraw w tak kluczowym dla sportu obszarze, jakim jest psychologia i przygotowanie mentalne sportowca." - powiedział Artur Bochenek, prezes WSG | Warsaw Sports Group

Katarzyna Kozikowska ukończyła psychologię ze specjalnością psychologia społeczna na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie, studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS oraz szkolenie I stopnia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSR.

Od siedmiu lat jest związana ze sportem, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jej pasją jest bieganie i joga. Jako psycholog pracuje z drużynami sportowymi, jak również indywidualnie z zawodnikami. Prowadzi także warsztaty z trenerami i rodzicami zawodników. Poza tenisem pracuje również w takich dyscyplinach sportu jak: piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis stołowy oraz sporty walki.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.