Katarzyna Kozikowska rozpoczęła współpracę z WSG

Katarzyna Kozikowska rozpoczęła współpracę z WSG

Do grona ekspertów Warsaw Sports Group dołącza Katarzyna Kozikowska - fantastyczny fachowiec z obszaru psychologii w sporcie - wzmacniając nasz sztab specjalistów z dziedzin około sportowych i dając możliwość podjęcia współpracy wszystkim młodym i starszym zawodnikom oraz ich trenerom i rodzicom.

"Bardzo się cieszę, że team WSG powiększa się właśnie o Kasię Kozikowską. To mega fachowiec i ekspert jakich mało. Wystarczyło nam tak naprawdę jedno dłuższe spotkanie, podczas którego okazało się, że mamy taki sam punkt widzenia na wiele spraw w tak kluczowym dla sportu obszarze, jakim jest psychologia i przygotowanie mentalne sportowca." - powiedział Artur Bochenek, prezes WSG | Warsaw Sports Group

Katarzyna Kozikowska ukończyła psychologię ze specjalnością psychologia społeczna na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie, studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS oraz szkolenie I stopnia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSR.

Od siedmiu lat jest związana ze sportem, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jej pasją jest bieganie i joga. Jako psycholog pracuje z drużynami sportowymi, jak również indywidualnie z zawodnikami. Prowadzi także warsztaty z trenerami i rodzicami zawodników. Poza tenisem pracuje również w takich dyscyplinach sportu jak: piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis stołowy oraz sporty walki.


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.