Aktualności WSG

WSG Yankee z nowym kortem Hard Court Resitop

WSG Yankee z nowym kortem Hard Court Resitop

Wraz z początkiem tenisowego sezonu zimowego WSG Yankee zyskują nowego Partnera - Ace Tennis oraz Hotel Ewita. Tym samym powiększa się nasza baza treningowa oraz hotelowa.

To świetna wiadomość dla wszystkich zawodników i trenerów związanych z WSG - Warsaw Sports Group. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że początek współpracy z Ace Tennis oraz Hotelem Ewita, położonym w niedużej odległości od obiektu WSG Yankee, to nowy etap w naszej działalności. Zawodnicy zyskują możliwość treningu na przepięknej nowej hali i na tak potrzebnej w sezonie zimowym nawierzchni typu hard. Zaplecze hotelowe pozwala na planowanie kompleksowych konsultacji dla zawodników z kraju, jak i z zagranicy.

Zapraszamy na treningi oraz konsultacje zawodników młodzieżowych kategorii wiekowych, dla których z pierwszeństwem oddajemy obiekt do dyspozycji oraz team WSG i klubowiczów WSG Yankee.

Rezerwacja kortów oraz więcej informacji o nowym obiekcie:

tel. stacjonarny: (22) 797 46 17

tel. komórkowy: +48 798 001 228

Korty decoturf

 

Korty decoturf

 

Gmina Raszyn

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.