Aktualności WSG

WSG Tennis10's CUP by WILSON

WSG Tennis10's CUP by WILSON

Już w najbliższy weekend na kortach tenisowych WSG CTS Yankee odbędzie się pierwszy z wielu planowanych na ten sezon letnich turniejów. Rozpoczniemy w ten weekend najmłodszą kategorią wiekową, czyli zapraszamy wszystkich zawodników rywalizujących w turniejach Tenis 10.

Kameralny i doskonale przygotowany obiekt, na którym każdego dnia trenują najlepsi Polscy zawodnicy, reprezentanci Fed Cup i Davis Cup, a swoje zgrupowania odbyły ostatnio kadry narodowe U14 i U23, będzie gościł tym razem najmłodszych zawodników.

Turniej WSG Tennis10's CUP by WILSON to pierwszy z cyklu turniejów dla najmłodszych. Warto zwrócić uwagę, że już na samym starcie Partnerem cyklu został  WILSON oraz wspiera nas Strefa Tenisa. Zapraszamy raz jeszcze na korty WSG CTS Yankee.


komunikat turniejowy

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.