WSG Akademia Tenisowa
WSG tenis

AKADEMIA TENISOWA

Całoroczna szkoła tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Jesteśmy jedną z największych akademii tenisowych w Polsce. Prowadzimy nabory i szkolenie w każdej grupie wiekowej, działając w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy. Posiadamy również swoje własne centrum treningowo-szkoleniowe WSG Yankee. Nasza oferta skierowana jest zarówno do graczy z ambicjami zawodniczymi, jak i całych rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie.

WSG Academy wyróżnia się wysokimi standardami organizacyjnymi. Pracujemy na autorskich konspektach treningowych, opracowanych przez uznanych trenerów. Zajęcia i treningi w WSG Academy prowadzi licencjonowana kadra trenerów, instruktorów, animatorów - byli zawodnicy z wieloletnim doświadczeniem. To gwarancja najwyższej jakości szkolenia.

WSG Academy - licencja klubowa PZT/LK/134/2020/MA

Zaloguj się do panelu opiekuna WSG Academy
Akademia Tenisowa - zapisy
FORMULARZ KONTAKTOWY - napisz do nas
Jeśli chcesz zgłosić udział w zajęciach Akademii Tenisowej lub zadać pytanie, napisz do nas. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.
captcha

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Fundację Warsaw Sports Group wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

CENNIK TRENINGÓW WSG ACADEMY
*ceny zawierają opłaty za kort

RABAT 10% dla treningów grupowych

Opłata za kwartał  (3 x ryczałt miesięczny)10% zniżki
Opłata za semestr (5 x ryczałt miesięczny)10% zniżki  + koszulka WSG Academy

STREFA TALENTÓW

Strefa Talentów

STREFA TALENTÓW to program stworzony przez WSG Academy przy współpracy ze Strefą Tenisa i dedykowany aktywnym dzieciom w wieku od 6 do 8 lat. Do udziału w programie zapraszamy dzieci z roczników 2012-2014 (kategoria niebieska i czerwona) na każdym poziomie zaawansowania.

W projekcie biorą udział najbardziej doświadczeni trenerzy i specjaliści WSG Academy. Program szkoleniowy i treningi koordynuje, w roli head coacha, Katerina Urbanova - ekspert WSG Academy w obszarze tenisa. Z młodymi adeptami na korcie pracują  trenerzy tenisa ziemnego Paweł Marciszewski, Alicja Sierzputowska i Ada Górczyńska, w zakresie przygotowania motorycznego Ania Kazimierczak.

TENNIS SCHOOLS

Tenis 10

TENNIS SCHOOLS to nasz autorski system szkolenia dla dzieci poniżej 10. roku życia zgodny z wytycznymi Polskiego Związku Tenisowego. Wielkość kortu, siatki, rodzaj piłek, a także długość rakiet dostosowane są do wieku oraz umiejętności zawodnika. Podczas treningów dzieci nie tylko poznają podstawowe uderzenia na korcie, lecz także wszechstronnie się rozwijają, kształtując cechy motoryczne. Formuła zajęć jest dostosowana do ich wieku i umiejętności.

Wybierz odpowiedni rocznik / grupę wiekową dla Twojego dziecka:

pilka-niebieska2.png
pilka-czerwona2.png
pilka-pomaranczowa2a.png
pilka-zielona2.png
kategorie_570_blue.png
kategorie_570_red.png
kategorie_570_orange.png
kategorie_570_green.png

SZKOLENIE ZAWODNICZE

Profesjonalne szkolenia zawodnicze, których głównym celem jest wychowanie przyszłych pokoleń polskich tenisistów, prowadzą  licencjonowani trenerzy, byli mistrzowie Polski. Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas zajęć byli świadomi wyzwań, jakie stoją przed nimi w przyszłej karierze sportowej.

Stworzyliśmy podział na kategorie wiekowe, które pozwolą młodym tenisistom płynnie przejść przez wszystkie etapy szkolenia w WSG Academy. Wszystkie kategorie wiekowe obejmujemy kompleksową opieką specjalistów i ekspertów WSG Academy.

Wybierz odpowiednią kategorię wiekową:

Image
Image
Image
Image

KONSULTACJE ZAWODNICZE

Konsultacje zawodnicze w Akademii Tenisowej to profesjonalna oferta konsultacyjna skierowana do tenisistów i tenisistek na każdym poziomie zaawansowania. Nasi doświadczeni trenerzy, na co dzień pracujący z najlepszymi zawodnikami ITF/WTA/ATP, z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem by oszacować aktualny poziom grającego, jak również by wskazać kierunek, w którym powinien podążać by zrealizować swoje sportowe marzenia.

Jeżeli chcesz poznać swoje mocne i słabe strony oraz dowiedzieć się, jak trenować profesjonalnie, już dziś skontaktuj się z nami w sprawie konsultacji.

PRZYGOTOWANIE MENTALNE

Środowisko sportowe na całym świecie staje się̨ coraz bardziej świadome tego, jak istotna jest współcześnie rola psychiki w sporcie na każdym poziomie. O przygotowaniu mentalnym do uprawiania sportu mówią wielcy mistrzowie w różnych dyscyplinach, coraz więcej uwagi poświecą się̨ temu aspektowi także analizując wykonanie sportowe podczas największych imprez.  Przygotowanie mentalne jest ważne nie tylko w trakcie rywalizacji sportowej, ale także w innych obszarach funkcjonowania zawodnika w każdym jego wieku - w wychowaniu, w edukacji, w prowadzeniu szczęśliwego życia w dzisiejszym świecie.

RODZINA I REKREACJA

FAMILY DAY to zajęcia dla dzieci i rodziców obejmujące trening tenisowy oraz przeróżne formy rywalizacji sportowej. W czasie godzinnego treningu rodzice mają okazję uczestniczyć w ćwiczeniach, które dzieci wykonują na swoich treningach w Akademi Tenisowej. To nie tylko zadania związane z nauką podstawowych uderzeń, takich jak forehand czy backhand. To również próba wykonania szeregu ćwiczeń koordynacyjnych i szybkościowych, przyczyniających się do wszechstronnego rozwoju zawodnika.

SZKOLENIE AMATORSKIE

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody na korcie. Oferujemy treningi dla amatorów w każdej kategorii wiekowej. Treningi amatorskie w naszej Akademii pozwalają wszystkim pasjonatom tego sportu rozwijać swoje umiejętności tenisowe w atmosferze, której towarzyszy zabawa i radość z gry na korcie. Dzięki indywidualnemu podejściu trenera każdy osiągnie swoje cele tenisowe.

OFERTA DLA FIRM

Akademia Tenisowa zaprasza do skorzystania z programu partnerskiego dla przedsiębiorstw, instytucji oraz korporacji. Ofertę  DLA FIRM pragniemy skierować do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników, którzy lubią aktywne formy spędzania czasu wolnego. Wszystkim zainteresowanym firmom proponujemy podjęcie współpracy polegającej na udostępnieniu i korzystaniu z infrastruktury sportowej renomowanych klubów, jak również usług naszej kadry trenerskiej.

OFERTA DLA UCZELNI

Akademia Tenisowa zaprasza uczelnie wyższe do współpracy przy prowadzeniu zajęć wychowania fizycznego oraz profesjonalnych treningów dla zawodników Akademickich Związków Sportowych. Uczelnie nieposiadające własnego zaplecza sportowego, a pragnące wprowadzić tenis do swojej oferty zajęć wychowania fizycznego lub chcące przygotowywać do startów swoich zawodników w ramach AZS, mogą teraz z łatwością skorzystać z naszej infrastruktury.

NASZE LOKALIZACJE

Lokalizacje, w których odbywają się zajęcia Akademii Tenisowej w sezonie 2019/2020:

 • Spójnia Dolna, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
 • Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Górnośląska 45
 • Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Solec 71
 • WTS DeSki, ul. Zaruskiego 8
 • Korty Legii Warszawa, ul. Myśliwiecka 4a
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, ul. Trojdena 2c
 • MyVinci Preschool, ul. Biały Kamień 7
 • MyVinci School, ul. Czerska 14
 • Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Piaseczyńska 71
 • Korty Tenisowe WSG Yankee, Aleja Krakowska 16. Janki

Biura Akademii Tenisowej:

 • ul. Łazienkowska 6a, lok. nr 078 (Torwar I)
 • Aleja Krakowska 16, Janki (WSG Yankee)
WSG Academy nabory
© 2021 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.