Obóz sportowy na Mazurach - Jabłoń Lake Resort

Obóz sportowy na Mazurach - Jabłoń Lake Resort

Uwaga! Obóz wycofany z naszej oferty.

Cross Fitness CAMP to obóz sportowy oparty na treningu crossfit, kształtującym zdolności motoryczne i wykorzystującym najróżniejsze dyscypliny sportu. Zaletą tych ćwiczeń, zyskujących coraz większą popularność na całym świecie, jest wszechstronność rozwoju ciała i harmonijny rozwój sylwetki. Obóz dedykowany jest dla osób, które chcą przełamać pewne bariery, odkryć w sobie potencjał i spróbować urozmaiconych form aktywności ruchowej, powiązanych z nowoczesnymi metodami dbania o kondycję fizyczną i psychiczną. Dla wszystkich tych, którzy zapomnieli, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, dużo tańsza od leczenia.

Na obóz zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od ich kondycji fizycznej czy umiejętności. Intensywność i program treningów zostaną dopasowane indywidualnie do możliwości każdego uczestnika.

Zarezerwuj miejsce na obozie Cross Fitness CAMP już dziś!


Zajęcia na Cross Fitness CAMP poprowadzi Wojciech Sobierajski, wicemistrz świata, wielokrotny medalista w biegach z przeszkodami, laureat w zawodach CrossFit. Program obozu zostanie wzbogacony o zajęcia MOBILITY & STABILITY.


TURNUS I: 9-16 sierpnia 2020

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym osoba dorosła
Domek Mazurski 3150 zł
Apartament Delux 3450 zł

TURNUS II: 16-22 sierpnia 2020

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym osoba dorosła
Domek Mazurski 2700 zł
Apartament Delux 2950 zł

 • Rezerwacja tel.: +48 518 499 389  lub  +48 513 460 460
 • Rezerwacja e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formularz kontaktowy
 • Dopłata przy wykorzystaniu pokoju dwuosobowego dla 1 osoby: 50% ceny za osobę dorosłą
 • Rezerwacja równoznaczna z wpłatą 50% wartości imprezy
 • Przy wpłacie 100% wartości imprezy w momencie rezerwacji - rabat 5% od łącznej kwoty za rodzinę
 • Dojazd: własny

Wyżywienie

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu). Kuchnia oparta jest na regionalnych produktach. Serwowane dania są połączeniem bogactwa mazurskich smaków oraz fantazji Szefa Kuchni, który te dwa elementy łączy w pełną finezji całość. Podczas obozu organizowane są kolacje tematyczne, m.in. Wieczór Mazurskich Ryb oraz Wieczór Turecki.

Program obozu

Obóz ma charakter rekreacyjny. Uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach jest dobrowolne. Realizacja programów sportowych dostosowana jest do oczekiwań uczestników i stopnia ich zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach. Program obozu obejmuje m.in.:

 • codzienny trening crossfit dostosowany do możliwości i potrzeb uczestników
 • trening bazujący na ćwiczeniach z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała
 • trening siłowy z wolnym ciężarem
 • trening interwałowy w terenie z wykorzystaniem gum oporowych
 • trening z wykorzystaniem odważników - kettlebell
 • trening stacyjny wzmacniający całe ciało
 • trening mobility polegający na zwiększeniu zakresu ruchomości w stawach
 • trening biegowy o intensywności dopasowanej indywidualnie do każdego uczestnika z dodatkiem ćwiczeń uzupełniających dla biegaczy
 • sesja rozciągania mięśni za pomoc różnorodnych ćwiczeń z wykorzystaniem gum i taśm
 • sesja rolowania z zastosowanie wałków i piłeczek tenisowych

Dodatkowe aktywności

 • windsurfing – dwa treningi na plaży miejskiej w Piszu z trenerem (doskonalenie umiejętności oraz nauka od podstaw)
 • wieczory integracyjne, kolacje grillowe nad brzegiem jeziora
 • kajaki, rowery wodne, piłka nożna, siatkówka - jako forma dodatkowej aktywności w czasie wolnym
 • spacery i rajdy piesze szlakami pobliskich lasów - jako forma dodatkowej aktywności w czasie wolnym
 • leśne rajdy rowerowe (dla posiadających własne rowery) - jako forma dodatkowej aktywności w czasie wolnym

Zajęcia Cross Fitness poprowadzi Wojciech Sobierajski, wicemistrz świata na stumetrowym torze przeszkód i wielokrotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami. Zanim zaczął startować w biegach z przeszkodami, był kilkukrotnym laureatem w zawodach crossfitowych, z powodzeniem trenował także boks, w którym jako reprezentant Polski z dumą reprezentował nasz kraj na imprezach międzynarodowych. Obecnie, poza startami w zawodach rangi krajowej i światowej w biegach z przeszkodami, jest trenerem CrossFit w Legia Fight Club.

MOBILITY & STABILITY

Oferta obozu zostanie wzbogacona zajęciami MOBILITY & STABILITY, które poprowadzi Aleksandra Kluczka - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor fitness, trener funkcjonalny. Pracuje z osobami dorosłymi, kobietami w ciąży oraz dziećmi. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów m.in. KURS BLACKROLL ® BASIC, trening kobiet w ciąży i po ciąży. Żołnierz zawodowy, reprezentuje Wojsko Polskie, trenując pięciobój wojskowy w zespole sportowym. Ze sportem związana jest od najmłodszych lat – uczestniczy w biegach na orientację i biegach z przeszkodami.

Treningi MOBILITY & STABILITY wzmacniają mięśnie stabilizujące całe ciało, które odpowiedzialne są za bezpieczne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, siłowych a przede wszystkim pomagają zachować poprawną postawę ciała w życiu codziennym. Co więcej, trening mięśni głębokich jest skierowany do osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania treningowego. Dzięki niemu możliwe jest również doskonalenie zmysłu równowagi czy usprawnienie procesu regeneracji potreningowej. Podczas zajęć skupimy się również na nauce prawidłowego rollowania oraz rozluźniania każdej grupy mięśniowej.

   

Zaplecze sportowo-rekreacyjne hotelu

Jabłoń Lake Resort to miejsce idealne do wypoczynku dla całej rodziny. Każdy miłośnik sportów wodnych znajdzie tu coś dla siebie. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, w którym grać można w tenisa ziemnego, uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerze lub spędzić czas z dziećmi na placu zabaw. Dla gości dostępna jest również sala konferencyjna i restauracja z kameralną atmosferą i tarasem z widokiem na jezioro. Ośrodek jest chroniony przez całą dobę.

Cena zawiera

Nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, realizację programów sportowo-rekreacyjnych, opiekę kadry trenerskiej, wychowawców i animatorów, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.
Cena nie zawiera: dojazdu do hotelu.

   

Cross Fitness Camp

   

Cross Fitness Camp


Skontaktuj się z nami

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.