Obóz rodzinny na Mazurach - Jabłoń Lake Resort

Obóz rodzinny na Mazurach - Jabłoń Lake Resort

Uwaga! Obóz wycofany z naszej oferty.

W szczycie sezonu letniego 2020 zapraszamy na nasz flagowy obóz Family Sports CAMP. Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin, ale również do osób indywidualnych, chcących spędzić wakacje w sposób maksymalnie aktywny.

Zarezerwuj miejsce na obozie Family Sports CAMP już dziś!


Wykwalifikowana kadra trenersko-instruktorska WSG Academy, w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą obiektu Jabłoń Lake Resort, to gwarancja najlepszego letniego wyjazdu wypoczynkowego o charakterze sportowym. Nie do przecenienia jest sceneria kompleksu – przepiękne, krystalicznie czyste i ciche jezioro; zapierające dech w piersiach zachody słońca oglądane z pomostu; gęste mazurskie lasy. Wraz z rozbudowanym i nowoczesnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym dostajemy wymarzone warunki do urozmaiconych form aktywnego wypoczynku. Czas spędzony na Family Sports CAMP w Jabłoni bez wątpienia na długo pozostanie w pamięci.

Nie zabraknie nowości – dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy zajęcia według programu WSG Academy BABY, dorośli będą mogli skorzystać z zajęć  MOBILITY & STABILITY.
TURNUS I: 9-16 sierpnia 2020

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym osoba dorosła dziecko do lat 11 dziecko do lat 4
Domek Mazurski 3150 zł 2450 zł 1090 zł
Apartament Delux 3450 zł 2650 zł 1090 zł

TURNUS II: 16-22 sierpnia 2020

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym osoba dorosła dziecko do lat 11 dziecko do lat 4
Domek Mazurski 2700 zł 2100 zł 950 zł
Apartament Delux 2950 zł 2300 zł 950 zł

 • Rezerwacja tel.: +48 518 499 389  lub  +48 513 460 460
 • Rezerwacja e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formularz kontaktowy
 • Dopłata przy wykorzystaniu pokoju dwuosobowego dla 1 osoby: 50% ceny za osobę dorosłą.
 • Dzieci w wieku 4-11 lat zakwaterowane w osobnym pokoju: stawka jak za osobę dorosłą.
 • Rezerwacja równoznaczna z wpłatą 50% wartości imprezy.
 • Przy wpłacie 100% wartości imprezy w momencie rezerwacji - rabat 5% od łącznej kwoty za Rodzinę.
 • Dojazd: własny


Wyżywienie

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu). Kuchnia oparta jest na regionalnych produktach. Serwowane dania są połączeniem bogactwa mazurskich smaków oraz fantazji Szefa Kuchni, który te dwa elementy łączy w pełną finezji całość. Podczas obozu organizowane są kolacje tematyczne, m.in. Wieczór Mazurskich Ryb oraz Wieczór Turecki.

Program obozu

Obóz ma charakter rekreacyjny. Uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach jest dobrowolne. Realizacja programów sportowych dostosowana jest do oczekiwań uczestników i stopnia ich zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach. W czasie zajęć rodziców, dzieci przebywają pod opieką instruktorów lub animatorów WSG Academy, realizując własny program. Program obozu obejmuje m.in.:

 • codzienny trening tenisowy* dla dzieci i dorosłych z trenerami WSG Academy (dzieci w wieku 6-10 lat zgodnie z programem Tenis 10) na kortach z nawierzchnią ziemną lub sztuczną (do 4h dziennie)
 • dla najmłodszych dzieci codzienne zajęcia zgodnie z programem WSG Academy BABY
 • sparingi
 • turniej tenisowy dla dorosłych i dla dzieci
 • zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
 • wieczorne sesje sparingowe: dla chętnych w godzinach wieczornych (singiel / debel / mikst)
 • trening mobility polegający na zwiększeniu zakresu ruchomości w stawach
 • trening biegowy o intensywności dopasowanej indywidualnie do każdego uczestnika z dodatkiem ćwiczeń uzupełniających dla biegaczy
 • sesja rozciągania mięśni za pomocą różnorodnych ćwiczeń z wykorzystaniem gum i taśm
 • sesja rolowania z zastosowanie wałków i piłeczek tenisowych
 • gry i zabawy scenariuszowe dla dzieci w terenie

* trening tenisowy w 3-5 osobowych grupach

Dodatkowe aktywności:

 • windsurfing – dwa treningi na plaży miejskiej w Piszu z trenerem (doskonalenie umiejętności oraz nauka od podstaw)
 • wieczory integracyjne, kolacje grillowe nad brzegiem jeziora
 • kajaki, rowery wodne, piłka nożna, siatkówka - jako forma dodatkowej aktywności w czasie wolnym
 • spacery i rajdy piesze szlakami pobliskich lasów - jako forma dodatkowej aktywności w czasie wolnym
 • leśne rajdy rowerowe (dla posiadających własne rowery) - jako forma dodatkowej aktywności w czasie wolnym

MOBILITY & STABILITY

Oferta obozu zostanie wzbogacona zajęciami MOBILITY & STABILITY, które poprowadzi Aleksandra Kluczka - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor fitness, trener funkcjonalny. Pracuje z osobami dorosłymi, kobietami w ciąży oraz dziećmi. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów m.in. KURS BLACKROLL ® BASIC, trening kobiet w ciąży i po ciąży. Żołnierz zawodowy, reprezentuje Wojsko Polskie, trenując pięciobój wojskowy w zespole sportowym. Ze sportem związana jest od najmłodszych lat – uczestniczy w biegach na orientację i biegach z przeszkodami.

Treningi MOBILITY & STABILITY wzmacniają mięśnie stabilizujące całe ciało, które odpowiedzialne są za bezpieczne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, siłowych a przede wszystkim pomagają zachować poprawną postawę ciała w życiu codziennym. Co więcej, trening mięśni głębokich jest skierowany do osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania treningowego. Dzięki niemu możliwe jest również doskonalenie zmysłu równowagi czy usprawnienie procesu regeneracji potreningowej. Podczas zajęć skupimy się również na nauce prawidłowego rollowania oraz rozluźniania każdej grupy mięśniowej.

WSG Academy BABY

Całkowitą nowością będą zajęcia dedykowane najmłodszym uczestnikom obozu, prowadzone zgodnie z naszym innowacyjnym programem WSG Academy BABY. W trakcie zajęć, które poprowadzi Aleksandra Kluczka, koordynator WSG Academy BABY, będziemy wspomagać rozwój cech motorycznych, które zaczynają się kształtować już od pierwszych miesięcy życia dziecka.
Więcej o programie WSG Academy BABY

   


Zaplecze sportowo-rekreacyjne hotelu

Jabłoń Lake Resort to miejsce idealne do wypoczynku dla całej rodziny. Każdy miłośnik sportów wodnych znajdzie tu coś dla siebie. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, w którym grać można w tenisa ziemnego, uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerze lub spędzić czas z dziećmi na placu zabaw. Dla gości dostępna jest również sala konferencyjna i restauracja z kameralną atmosferą i tarasem z widokiem na jezioro. Ośrodek jest chroniony przez całą dobę.

Cena zawiera

Nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, realizację programów sportowo-rekreacyjnych, opiekę kadry trenerskiej, wychowawców i animatorów, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.
Cena nie zawiera: dojazdu do hotelu.

   


Skontaktuj się z nami

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.