Aktualności WSG

Family Sports Camp

Wybierz swój Family Sports Camp

Nie możecie doczekać się słońca i ciepła? My również, dlatego już teraz przygotowaliśmy trzy różne propozycje wyjazdów wakacyjnych, które sprawią, że spędzicie niezapomniane, aktywne chwile z najbliższymi. Serdecznie zapraszamy Was na obozy rodzinne z cyklu Family Sports Camp. Już teraz możecie zaplanować, jak spędzić lato 2019!

W lipcu wybieramy się do czeskiej Véski, a w sierpniu do Jabłoni, która od kilku sezonów cieszy się wśród Was ogromną popularnością. Na nasze obozy jak zawsze zapraszamy całe rodziny, które chcą spędzić aktywnie wakacyjny czas, ale także osoby indywidualne, które z całą pewnością będą się u nas bawić równie dobrze. Gwarantuje to wykwalifikowana kadra trenerska i rekomendowane przez nas obiekty, których infrastrukturę i jakość niejednokrotnie sprawdzaliśmy. Nasze letnie obozy to idealny sposób, by spędzić czas wolny na sportowo.

Family Sports Camp - Véska 2019

Tenis i golf to motyw przewodni obozu rodzinnego Véska Family Sports Camp, który odbędzie się w szczycie sezonu (20-27.07.2019 r.). To już trzecia odsłona tego familijnego wyjazdu do przepięknego kompleksu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Véska koło Ołomuńca. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze ciekawiej niż zwykle. Program sportowy i rekreacyjny został wzbogacony o treningi cross-fitness i zajęcia "Zdrowy kręgosłup", które poprowadzi poprowadzi Marta Witowska - magister fizjoterapii, była reprezentantka CWKS Legia Warszawa w gimnastyce artystycznej, medalistka mistrzostw Polski, Mazowsza i Warszawy. Równolegle do proponowanych przez nas zajęć można korzystać z dodatkowej oferty ośrodka o wysokim standardzie.

obóz rodzinny w Czechach - czytaj więcej...


Family Sports Camp - Jabłoń Lake Resort 2019

Nasz flagowy obóz w Jabłoni co roku przyciąga na Mazury całe rodziny, ale zachęcamy do skorzystania z oferty także osoby indywidualne! Wykwalifikowana kadra instruktorska sekcji tenisa Legii Warszawa i Warsaw Sports Group, przepięknie położony wśród mazurskich jezior i lasów hotel Jabłoń Lake Resort oraz nasi wspaniali uczestnicy - czy może być lepsze połączenie? Podczas Family Sports Camp w Jabłoni stawiamy na maksymalnie aktywny wypoczynek - codzienne treningi tenisowe, sparingi i turniej; zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, windsurfing, kajaki, rowery wodne, survivalowe gry i zabawy to tylko część zaplanowanych przez nas atrakcji. Tym razem zapraszamy Was na dwa turnusy: 10-17.08, 17-23.08 oraz obóz pro (10-23.08). Koniecznie sprawdźcie tę propozycję!

obóz rodzinny na Mazurach - czytaj więcej...


Cross Fitness Camp - Jabłoń Lake Resort 2019

Najlepsza oferta dla miłośników crossfitu i osób, które chcą przełamywać własne bariery, odkryć w sobie potencjał i spróbować nowych form aktywności ruchowej. Codzienny trening crossfit, treningi interwałowe, ogólnorozwojowe i zespołowe - jeśli lubisz ten rodzaj wysiłku, to CROSS FITNESS CAMP w Jabłoni jest właśnie dla Ciebie. Nie martw się, jeśli Twoja forma pozostawia wiele do życzenia - na obóz zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i kondycji. Intensywność zajęć zostanie dopasowana do możliwości każdego uczestnika, a my chętnie powitamy w Jabłoni rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół czy firmy. Zaplanowaliśmy dwa tygodniowe turnusy (10-17.08, 17-23.08) oraz turnus pro (10-23.08).

obóz sportowy na Mazurach - czytaj więcej...


Nie zwlekajcie i już teraz wybierzcie swój ulubiony FAMILY SPORTS CAMP.
Byle do lata!Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.