Aktualności WSG

GARMIN nowym partnerem Warsaw Sports Group

GARMIN nowym partnerem Warsaw Sports Group

18 maja w siedzibie firmy GARMIN Polska miało miejsce bardzo ważne spotkanie. Przedstawiciele Warsaw Sports Group spotkali się z Rafałem Opalińskim i Piotrem Korniłowem, reprezentującymi firmę GARMIN Polska. Podpisano umowę o wzajemnej współpracy. GARMIN została Partnerem technicznym Warsaw Sports Group i wszystkich naszych sekcji.

Iga Świątek i Kacper Źuk zostaną wyposażeni w najnowsze produkty firmy, które doskonale będą monitorować aktualną formę i wydatnie pomogą podczas planowania treningów.

Gama urządzeń firmy GARMIN jest niesamowicie szeroka. Każdy kto uprawia sport i stawia przed sobą chociaż minimalne cele, odszuka w tej ofercie coś dla siebie. Początkujący biegacze, kolarze, pływacy, żeglarze, na akrobacjach samolotowych kończąc.

Artur Bochenek - prezes zarządu Warsaw Sports Group:
- Cieszę się, że do grona naszych kluczowych Partnerów dołącza właśnie GARMIN. Profesjonalny sport nie może już dzisiaj funkcjonować bez pełnego monitoringu i planowania, a produkty i sprzęt, które ma w swojej ofercie GARMIN w tym zakresie są najlepsze na świecie. W życiu codziennym naszych sportowców oraz sekcji są już obecne od dłuższego czasu jednak teraz będziemy mieli do nich jeszcze większy dostęp. Współpraca w sposób bezpośredni przyczyni się do jeszcze większej profesjonalizacji przygotowań naszych sportowców i pomoże nam również w organizacji najważniejszych imprez, takich jak chociażby Warsaw Boixing Night czy WSG Open.

Każdy członek naszej sportowej rodziny będzie mógł, po preferencyjnych cenach, nabyć interesujące go produkty po wcześniejszym kontakcie z biurem WSG. Firma GARMIN poza wspieraniem naszych zawodników, będzie także pomagać i sponsorować nasze imprezy, turnieje oraz wszelkie działania i projekty Warsaw Sports Group. Mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy.


Odwiedź stronę internetową firmy GARMIN - www.garmin.comGarmin

Na zdjęciu od lewej: Artur Bochenek, Lech Sidor, Rafał Opaliński, Piotr Korniłow

Garmin

Garmin

Najnowsze produkty firmy GARMIN
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.