Wiktor Rux - trener tenisa WSG

Wiktor Rux

Artykuł archiwalny

Przygodę z tenisem rozpocząłem w wieku 6 lat na kortach stołecznej Warszawianki. Pierwsze kroki na korcie stawiałem pod okiem Urszuli Rosolskiej, by po kilku latach trafić do sekcji pod skrzydła Tomasza Jakubczaka. Podczas swojej kariery zawodniczej brałem udział w wielu turniejach, zdobywając medale na zawodach zarówno ogólnopolskich, jak i regionalnych.

Jako trener swoje doświadczenie zdobywałem w takich klubach jak MTP Karczunkowska czy Okęcie Tennis Club, gdzie przez kilka lat trenowałem zarówno dzieci jak i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.

U swoich podopiecznych cenię pracowitość, systematyczność i zaangażowanie, ale równie ważna jest dla mnie dobra zabawa na korcie.

 


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.