Paweł Marciszewski - trener tenisa

Paweł Marciszewski

Jestem licencjonowanym instruktorem tenisa, który zawsze jest uśmiechnięty, a mój optymizm szybko udziela się podopiecznym. 


Swoją przygodę z tenisem rozpocząłem w wieku przedszkolnym i do dziś nie rozstaję się z rakietą. Byłem zawodnikiem ST Tiebreak, KT Break oraz WTS DeSki.

Od 2010 roku zajmuję się szkoleniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Specjalizuję się w treningu z najmłodszymi adeptami tenisa uczestniczącymi w programie szkolenia Tenis10, przygotowując ich do gry w turniejach.

Od wielu lat jestem członkiem zarządu Wojewódzkiej Komisji Sędziowskiej, a w latach 2012-2016 byłem jej przewodniczącym. Od 2012 roku prowadzę eliminacje mazowiecko-podlaskie do programu Talentiada, gdzie jestem sędzią naczelnym tych rozgrywek. 

Posiadam wykształcenie z zakresu ratownictwa medycznego, a w 2017 roku uzyskałem dyplom fizjoterapeuty. 

Biorę udział w licznych konferencjach trenerskich oraz kursach z zakresu fizjoterapii, dodatkowo angażując się w tematykę przygotowania motorycznego młodych sportowców. W Akademii Tenisowej Legia Warszawa jestem odpowiedzialny za szkolenie najmłodszych tenisistów, w którym głównym założeniem jest zrównoważony rozwój fizyczny oraz psychiczny dziecka, jak i kształtowanie cech motorycznych.© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.