Alicja Sierzputowska - trener tenisa

Alicja Sierzputowska

Moja przygoda z tenisem zaczęła się w 2002 roku za sprawą starszego brata. W wieku 7 lat rozpoczęłam starty w turniejach w kategorii do lat 10. W wieku 11 wygrałam nieoficjalne mistrzostwa Europy we Francji. Początkowo trenowałam na kortach gdyńskiej Arki pod okiem między innymi trenerki Heleny Franko. Od 2012 roku w barwach Legii Warszawa zdobywałam doświadczenie u trenera Mariusza Kozicy oraz starszego brata, Piotra Sierzputowskiego - byłego trenera Igi Świątek - obecnie pracuje z Shelby Rogers.

 

Trenowałam również w prestiżowych akademiach, takich jak Mouratoglou Tennis Academy z siedzibą we Francji, pod nadzorem Patricka Mouratoglou, byłego trenera Sereny Williams, czy też przez 3 miesiące w Johan Kriek Tennis Academy, która obecnie mieści się na Florydzie. Tam z kolei treningi indywidualne odbywałam z założycielem i dwukrotnym zwycięzca Australian Open - Johanem Kriekiem.

 

Zdobyłam złote medale w drużynowych mistrzostwach Polski we wszystkich kategoriach wiekowych oraz wielokrotnie zdobywałam medale na indywidualnych zawodach rangi mistrzowskiej. Należałam do reprezentacji Polski w turniejach europejskich zarówno indywidualnych jak i drużynowych.

 

Aktualnie jestem trenerem i koordynatorem programu FRUTUŚ KidsCUP Team.

Pracuję głównie z zawodnikami w kategoriach wiekowych u12 - u16.

Jeżdżę z zawodnikami na turnieje Tennis Europe i współpracuje z najlepszymi polskimi ekspertami we wszystkich płaszczyznach rozwoju zawodnika.


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.