Warsaw Sports Group OPEN 2017

Messential - Sponsor Oficjalny

Messential - Sponsor Oficjalny

Organizacja turnieju Warsaw Sports Group Open 2017 nie byłaby możliwa, gdyby nie firma Messential. To główny współtwórca i współorganizator naszej imprezy.

Messential to czołowa firma polskiej branży wystawienniczej będąca jednocześnie przedstawicielem na Polskę światowego lidera w dziedzinie systemowych rozwiązań targowych, firmy SYMA A.G. ze Szwajcarii. Messential specjalizuje się w wystawienniczych konstrukcjach pietrowych, obróbce materiałów na maszynach numerycznych oraz skomplikowanych projektach targowych z zastosowaniem nowoczesnych technik AV.

Messential od kilku lat dumnie wspiera warszawski sport.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.