Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Pierwsze spotkanie z Darią Abramowicz za nami

Pierwsze spotkanie z Darią Abramowicz za nami

Bycie rodzicem młodego sportowca to odpowiedzialne i wymagające zadanie. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaprosić rodziców młodych tenisistów do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego mogliśmy wspólnie przyjrzeć się roli sportowego rodzica z różnych perspektyw.

Spotkanie poprowadziła Daria Abramowicz, psycholog sportowy koordynujący projekt przygotowania mentalnego w Warsaw Sports Group i Legii Warszawa - sekcji tenisa.

- W trakcie 90-minutowej prelekcji i dyskusji poruszyliśmy wiele wątków, o których współczesna psychologia w sporcie dzieci i młodzieży mówi coraz głośniej. Od budowania trwałej i bliskiej relacji z dziećmi, poprzez kształtowanie konstruktywnej relacji z trenerem, po zarządzanie własnymi emocjami i oczekiwaniami w kontekście sportu dziecka - mówi Daria. - Było inspirująco i, mam nadzieję, ciekawie - dodaje.

Już pod koniec czerwca zobaczymy się z większością młodych zawodników podczas obozu tenisowego w Prostejowie. Niebawem także zaproponujemy rodzicom kolejne spotkanie dotyczące przygotowania mentalnego ich pociech. Tymczasem dziękujemy za dobrze spędzony czas!

Oferta obozu o charakterze szkoleniowym PROstejov CAMP 2019

Oferta przygotowania mentalnego

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.