Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Zawodnicy Legii nagrodzeni przez WMZT

Zawodnicy Legii nagrodzeni przez WMZT

Najlepsi zawodnicy Sekcji Tenisa Legii Warszawa zostali docenieni przez Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego Związku Tenisowego. Iga Świątek, Stefania Rogozińska-Dzik, Ada Piestrzyńska, Melania Rybarkiewicz i Janek Nowacki otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Wręczenie nagród dla najlepszych zawodników i zawodniczek w województwie mazowieckim za rok 2018 odbyło się 12 maja. Zawodnicy Legii Warszawa zostali wyróżnieni w kategoriach: U-12 - Melania Rybarkiewicz (V miejsce) i Jan Nowacki (VI miejsce). W kategorii do lat 14 oraz do lat 16 I miejsce zajęła Ada Piestrzyńska. W kategorii Juniorek II miejsce zajęła Stefania Rogozińska-Dzik, a nagrodę za I miejsce otrzymała Iga Świątek.

W imieniu nieobecnych zawodników nagrody odebrał  Paweł Marciszewski. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kortach także w tym roku!

 

sekcja tenisa - WSG Academy

 

sekcja tenisa - WSG Academy

 

sekcja tenisa - WSG Academy

 

sekcja tenisa - WSG Academy

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.