Sekcja Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Paweł Marciszewski w Zarządzie WMZT

Paweł Marciszewski w Zarządzie WMZT

Przedstawiciel Sekcji Tenisa Legii Warszawa, Paweł Marciszewski, wszedł w skład zarządu Warszawsko - Mazowieckiego Związku Tenisowego.
- Zdecydowaliśmy się zgłosić naszego kandydata do zarządu, ponieważ rozwijamy się dynamicznie jako klub i chcielibyśmy brać udział we wszelkich inicjatywach, które mają wpływ na polski tenis - mówi prezes Sekcji Tenisa Legii Warszawa, Artur Bochenek.

W zarządzie WMZT Marciszewski będzie pełnił funkcję usprawniającą pracę sędziów i kontrolował organizację turniejów rozgrywanych w województwie mazowieckim. To kolejny krok w rozwoju naszego trenera. W 2018 roku został on zaproszony do współpracy przez Polski Związek Tenisowy do sekcji metodycznej ds.  Tenis 10. Paweł od dawna aktywnie angażuje się w rozwój tenisa dziecięcego w Polsce. 

 

- Chcemy, by w strukturach związkowych pojawiła się nowa krew, świeże spojrzenie na tenisa i to, co się dzieje dookoła tej dyscypliny. To bardzo ważne, by w związkach pojawiali się ludzie z doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami z zakresu marketingu czy zarządzania. Często w związkach brakuje sprawnych menedżerów, którzy potrafią rozwijać i tworzyć produkty marketingowe. Przez lata związki oparte były tylko o tzw. działaczy klubowych, my chcemy wprowadzać w struktury jak najwięcej fachowców - podkreśla Artur Bochenek

 

Paweł Marciszewski - sekcja tenisa

 


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.