Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Paweł Marciszewski w Zarządzie WMZT

Paweł Marciszewski w Zarządzie WMZT

Przedstawiciel Sekcji Tenisa Legii Warszawa, Paweł Marciszewski, wszedł w skład zarządu Warszawsko - Mazowieckiego Związku Tenisowego.

 - Zdecydowaliśmy się zgłosić naszego kandydata do zarządu, ponieważ rozwijamy się dynamicznie jako klub i chcielibyśmy brać udział we wszelkich inicjatywach, które mają wpływ na polski tenis - mówi prezes Sekcji Tenisa Legii Warszawa, Artur Bochenek.

W zarządzie WMZT Marciszewski będzie pełnił funkcję usprawniającą pracę sędziów i kontrolował organizację turniejów rozgrywanych w województwie mazowieckim. To kolejny krok w rozwoju naszego trenera. W 2018 roku został on zaproszony do współpracy przez Polski Związek Tenisowy do sekcji metodycznej ds.  Tenis 10. Paweł od dawna aktywnie angażuje się w rozwój tenisa dziecięcego w Polsce. 

- Chcemy, by w strukturach związkowych pojawiła się nowa krew, świeże spojrzenie na tenisa i to, co się dzieje dookoła tej dyscypliny. To bardzo ważne, by w związkach pojawiali się ludzie z doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami z zakresu marketingu czy zarządzania. Często w związkach brakuje sprawnych menedżerów, którzy potrafią rozwijać i tworzyć produkty marketingowe. Przez lata związki oparte były tylko o tzw. działaczy klubowych, my chcemy wprowadzać w struktury jak najwięcej fachowców - podkreśla Artur Bochenek

 

Paweł Marciszewski - sekcja tenisa

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.