Sekcja Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Legionistka powołana na Indywidualne Mistrzostwa Europy

Legionistka powołana na Indywidualne Mistrzostwa Europy

Ada Piestrzyńska, zawodniczka reprezentująca sekcję tenisa Legii Warszawa, otrzymała nominację na Indywidualne Mistrzostwa Europy - 2018 European Junior Championships, które odbędą się w terminie 23-29 lipca 2018 roku w miejscowości Most w Czechach. To duże wyróżnienie dla naszej podopiecznej, która kolejny raz będzie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej.

Ostatnie sukcesy Ady potwierdzają jej wysoką dyspozycję na kortach ceglanych. Wygrane turnieje rangi Tennis Europe Junior Tour, zdobycie mistrzostwa Polski w grze pojedynczej do lat 14 oraz ważne punkty zdobyte w eliminacjach do drużynowych mistrzostw Europy pokazują, że Ada jest w stanie rywalizować z najlepszymi zawodniczkami w kategorii wiekowej do lat 14.

Przy nominowaniu zawodniczek do Indywidualnych Mistrzostw Europy Polski Związek Tenisowy brał pod uwagę wiele czynników, za które przyznawał punkty. Ada Piestrzyńska zdecydowanie wygrała klasyfikację końcową, co tylko potwierdza, że jej ciężka praca oraz osiągane wyniki są doceniane przez trenerów reprezentacji Polski.

Po skończeniu rywalizacji drużynowej Ada spędzi najbliższe dni na przygotowaniach do Indywidualnych Mistrzostw Europy, by godnie reprezentować Polskę oraz swój klub - Legię Warszawa.

Trzymajcie kciuki!

 

 


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.