Sekcja Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Stefania Rogozińska-Dzik jedzie na mistrzostwa Europy juniorek

Stefania Rogozińska-Dzik jedzie na mistrzostwa Europy juniorek

Stefania Rogozińska-Dzik została powołana na Indywidualne Mistrzostwa Europy do lat 18, które odbędą się w dniach 23-29 lipca 2018 roku w Klosters w Szwajcarii.

Nasza zawodniczka powołanie zawdzięcza pierwszej pozycji w rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz wysokim wynikom sportowym na przestrzeni ostatniego roku. Stefania jest obecnie najwyżej sklasyfikowaną polską tenisistką w juniorskim rankingu ITF.

Koleżanką Stefanii na mistrzostwach Europy będzie Maja Chwalińska, z którą będzie razem walczyć o medal w grze podwójnej. Natomiast kapitanem reprezentacji dziewcząt został trener sekcji tenisa Legii Warszawa - Mikołaj Jędruszczak, który będzie opiekował się naszą żeńską kadrą.

Polska reprezentacja w składzie Stefania Rogozińska-Dzik, Maja Chwaliński oraz trener Mikołaj Jędruszczak wylatują do Szwajcarii 21 lipca, aby zaaklimatyzować się do panujących na obiekcie turniejowym warunków i jak najlepiej przygotować się do jednej z najważniejszych imprez sezonu, jaką bez wątpienia są Indywidualne Mistrzostwa Europy - 2018 European Junior Championships.

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.