Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Stefania Rogozińska-Dzik

Stefania Rogozińska-Dzik jedzie na mistrzostwa Europy juniorek

Stefania Rogozińska-Dzik została powołana na Indywidualne Mistrzostwa Europy do lat 18, które odbędą się w dniach 23-29 lipca 2018 roku w Klosters w Szwajcarii.

Nasza zawodniczka powołanie zawdzięcza pierwszej pozycji w rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz wysokim wynikom sportowym na przestrzeni ostatniego roku. Stefania jest obecnie najwyżej sklasyfikowaną polską tenisistką w juniorskim rankingu ITF.

Koleżanką Stefanii na mistrzostwach Europy będzie Maja Chwalińska, z którą będzie razem walczyć o medal w grze podwójnej. Natomiast kapitanem reprezentacji dziewcząt został trener sekcji tenisa Legii Warszawa - Mikołaj Jędruszczak, który będzie opiekował się naszą żeńską kadrą.

Polska reprezentacja w składzie Stefania Rogozińska-Dzik, Maja Chwaliński oraz trener Mikołaj Jędruszczak wylatują do Szwajcarii 21 lipca, aby zaaklimatyzować się do panujących na obiekcie turniejowym warunków i jak najlepiej przygotować się do jednej z najważniejszych imprez sezonu, jaką bez wątpienia są Indywidualne Mistrzostwa Europy - 2018 European Junior Championships.

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.