Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Złoto Victora Fletchera w Kozerkach

Złoto Victora Fletchera w Kozerkach

W miniony weekend w Klubie Tenisowym Kozerki odbył się kolejny turniej z cyklu Tenis10. Młody legionista Victor Fletcher ponownie pokazał hart ducha i wygrał wszystkie 7 meczów, gwarantując sobie pierwsze miejsce na podium.

Victor na co dzień trenuje pod okiem swojego trenera Bartłomieja Otłowskiego według naszego autorskiego programu szkoleniowego Legia Tennis Schools. Młody legionista reprezentuje doskonałą formę oraz świetne przygotowanie do występów turniejowych. Jest to kolejne zwycięstwo Victora w tego typu rozgrywkach i na pewno nie ostatnie. Aktualnie wraz ze swoim trenerem skupiają się nad kolejnymi występami turniejowymi w najbliższym czasie.

Na pewno jeszcze nie raz będziemy słyszeć o zwycięstwach Victora w barwach Legii.

 

Młody legionista Victor Fletcher

 

Młody legionista Victor Fletcher

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.