Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Piotr Sierzputowski - Tenis 10

Udane starty legionistów w turniejach Tenis 10 i WTK

W miniony weekend odbyły się turnieje z cyklu Tenis 10 i WTK do lat 12. Trenerzy Cyril Kalis, Bartłomiej Otłowski oraz Piotr Sierzputowski mogą być dumni ze swoich podopiecznych.

Młodzi legioniści w tygodniu dają z siebie wszystko na korcie, a w weekend osiągają imponujące wyniki. To świadczy o tym, że są doskonale przygotowani do rywalizacji punktowej.

Po raz kolejny możemy pochwalić się osiągnięciami Vincenta Fletcher, który w sobotę w klubie Tenes Jawczyce zajął II miejsce w kategorii zielonej.


Na WTK Szkrzatek w Grodzisku Mazowieckim Gabriela Leśnodorska zdobyła I miejsce w singlu, Melania Rybarkiewicz zajęła III miejsce. W turnieju deblowym para Leśnodorska/Rybarkiewicz zajęła I miejsce.

Gabriela Leśnodorska (Legia Warszawa) z łatwością pokonała swoje przeciwniczki: Grabowską Viktorię (ST Tie Break) 6:2 6:0, Kowalik Maję (WTS Orzeł) 6:0 6:1, Chmielewską Wiktorię (AT Masters Radom) 6:0 6:1. Melania Rybarkiewicz (Legia Warszawa) po tym, jak w pierwszej rundzie miała szczęśliwy los, w kolejnej pokonała Piotrowską Igę (KS Tennis Life) 6:0 6:1, w ćwierćfinale zwyciężyła z Safiejko Julią (ST Tie Break) 6:3 6:0. Klubowe koleżanki rywalizowały ze sobą w półfinale. W rezultacie Gabriela okazała się lepsza, pokonując Melanię 6:4 6:3. W finale legionistka stawiła czoła Koczocik Alicji (WTS Orzeł), z którą wygrała 3:6 6:4 10/6.


Sukcesem może pochwalić się również Victor Fletcher, młody zawodnik sekcji tenisa Legii Warszawa, który w miniony weekend wygrał turniej z cyklu Tenis 10 na kortach ST Tie Break w Warszawie. Jest to kolejne z rządu zwycięstwo Victora, który poprzednio zanotował taki sam sukces na kortach klubu w Kozerkach. Na co dzień młody legionista trenuje na kortach Warszawianki z trenerem Bartłomiejem Otłowskim. Przyszłe starty w turniejach są już zaplanowane.


Gratulujemy naszym zawodnikom, zagrzewamy do treningów oraz trzymamy kciuki za kolejne występy. 

 

Gabriela Leśnodorska, trener Piotr Sierzputowski, Melania Rybarkiewicz

Na zdjęciu od lewej: Gabriela Leśnodorska, trener Piotr Sierzputowski, Melania Rybarkiewicz

 

Finalistki turnieju deblowego WTK do lat 12

Finalistki turnieju deblowego WTK do lat 12

 

Vincent Fletcher

Vincent Fletcher - II miejsce w kategorii zielonej - korty Tenes Jawczyce

 

Vincent Fletcher

 Zwycięzcy turnieju Tenis 10 na kortach ST Tie Break w Warszawie. Pierwszy z prawej: Victor Fletcher

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.