Warsaw Tennis Team Promotion

Artykuły archiwalne z lat 2012-2015

DNA - nowa kolekcja Legii Warszawa

Alicja Sierzputowska, reprezentująca barwy Klubu Tenisowego Legia Warszawa i będąca pod opieką Fundacji Warsaw Tennis Team Promotion, wzięła udział w sesji zdjęciowej do najnowszej kolekcji odzieżowej Legii Warszawa - "DNA".

W połowie listopada odbyła się premiera nowej, największej w historii Legii Warszawa kolekcji odzieżowej - "DNA". W sesji zdjęciowej promującej linię odzieżową wzięli udział piłkarze Legii - Orlando Sa, Łukasz Broź i Jakub Rzeźniczak, bracia Żewłakowowie. Na zdjęciach i w wideo zobaczyliśmy także tenisistkę Legii Alę Sierzputowską i byłego wojownika MMA Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Zdjęcie Alicji można podziwiać nie tylko w materiałach prasowych - wizerunek naszej zawodniczki pojawia się w eksponowanym miejscu w Legia Fan Store przy Łazienkowskiej 3.

Alicja opowiedziała nam o swoich wrażeniach z sesji fotograficznej wykonanej na potrzeby promocji kolekcji odzieży Legii.

- Nie ukrywam, że początkowo lekko się stresowałam, bo była to moja pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa poza kortem. Atmosfera była jednak fantastyczna i z minuty na minutę czułam się coraz luźniej i lepiej - mówi zawodniczka.

- Ubrania od samego początku zrobiły na mnie duże wrażenie. Dominują w nich odcienie szarości, poszczególne elementy idealnie do siebie pasują. Podoba mi się właściwie cała kolekcja dla pań, nie umiem wskazać ulubionego ubrania. Najczęściej noszę jednak spodnie dresowe i różne bluzy z kolekcji "DNA", przede wszystkim z uwagi na to, że dużo czasu spędzam na sportowo, na treningach - podsumowuje Alicja.

- Nowa kolekcja, którą prezentujemy pod nazwą "DNA", wyraża nasz szacunek do tradycji i historii Legii Warszawa, chociażby poprzez nawiązania do wielosekcyjności Klubu czy też do jego wojskowych korzeni. Przy powstawaniu kolekcji naszym kluczowym założeniem była i pozostanie w kolejnych realizacjach dbałość o jakość asortymentu i samego wzornictwa we wszystkich modelach, które kibice Legii już od dzisiaj znajdą w sklepie przy Łazienkowskiej - mówi na stronie legia.com Jakub Szumielewicz, Dyrektor Wykonawczy i członek Zarządu Legii Warszawa.

Poniżej prezentujemy zdjęcia Alicji Sierzputowskiej w nowej kolekcji "DNA" oraz filmik, w którym również wystąpiła nasza tenisistka.


- Prezentacja nowej kolekcji DNA - zobacz film w kanale YouTube


Alicja Sierzputowska
Alicja Sierzputowska
Alicja Sierzputowska

Alicja Sierzputowska - nowa kolekcja Legii Warszawa

autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa / legia.com


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.