Warsaw Tennis Team Promotion

Artykuły archiwalne z lat 2012-2015

Mistrzostwa Polski U14

W poniedziałek 17 sierpnia na kortach Klubu Tenisowego Legia Warszawa rozpoczęły się eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (kategoria do lat 14). Fundacja Warsaw Tennis Team Promotion bierze czynny udział w organizacji tej imprezy i jest jednym z jej sponsorów.

W Mistrzostwach Polski Młodzików zobaczymy naszą czołową zawodniczkę - Anię Hertel. Ania należy do grona faworytek tego turnieju, jednak obsada turnieju głównego jest bardzo mocna i nie będzie łatwo o medal na tej imprezie… Zapraszamy gorąco do odwiedzania kortów Legii i kibicowania wszystkim młodym zawodnikom, a w szczególności Ani Hertel.


Mistrzostwa Polski Młodzików
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.