Warsaw Tennis Team Promotion

Artykuły archiwalne z lat 2012-2015

Legionista w czołówce europejskich młodzików

W Bolton (Anglia) odbył się prestiżowy turniej Aegon Junior International Teen Tennis. Jest to jeden z dwóch turniejów, gdzie pojawiają się najlepsi zawodnicy z całego świata. W turnieju singlowym wystartował Kacper Żuk. Z uwagą śledziliśmy występy najlepszego polskiego młodzika. Kacper przeszedł samego siebie i zaskoczył wszystkich obserwatorów. Osiągnął półfinał, pokonując tenisistów z USA, Portugalii i Australii.

Kilka dni później Kacper udał się na kolejny ważny turniej w kategorii wiekowej do lat 14 - Les PETITS AS Tarbes. We francuskim Tarbes pokazał, jak znakomitym jest deblistą i jak świetne wyszkolenie techniczne posiada już na tak wczesnym etapie kariery. Para polsko-serbska zaskakiwała wszystkich swoją świetną grą. W drodze do finału pokonali deblistów rosyjskich, niemieckich, francuskich i australijskich.

Dwa ważne turnieje i dwa tak spektakularne wyniki.

Kacper Żuk nie ma czasu na odpoczynek. Prosto z Francji poleciał do Rosji na Drużynowe Mistrzostwa Europy w kategorii wiekowej do lat 14, gdzie wraz z kolegami z kadry narodowej walczy o awans do ścisłego finału. Później czeka go jeszcze start w indywidualnych mistrzostwach Polski.

Kacper jest obecnie w rankingu PZT niezagrożonym numerem 1, w Europie - piąty. Od jakiegoś czasu mówi się w Polsce o nadziejach, jakie pokładane są w tym zawodniku. W swoich ostatnich startach Kacper nie zawiódł nas i kolejny raz potwierdził swoją klasę, osiągając wspaniałe wyniki.


Kacper Żuk
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.