Warsaw Tennis Team Promotion

Artykuły archiwalne z lat 2012-2015

Rejestracja fundacji Warsaw Tennis Team Promotion

21 grudnia 2012 roku, po wielu miesiącach starań, uzyskaliśmy wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000445611 i tym samym postawiliśmy ostatni krok na drodze powołania do życia fundacji Warsaw Tennis Team Promotion. Wraz z początkiem 2013 roku pełni pomysłów i zapału zabieramy się do pracy, aby zrealizować nasze marzenia o stworzeniu w pełni profesjonalnej i zawodowej grupy tenisowej. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli pochwalić się efektami naszych działań na rzecz rozwoju tej wspaniałej dyscypliny sportu, jaką jest tenis ziemny.


KRS fundacji


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.