Aktualności WSG

Nowa droga Kacpra Żuka

Nowa droga Kacpra Żuka

Kacper Żuk robi w ostatnim czasie znaczące kroki w rozwoju zawodowej kariery, a jego znakomita postawa sportowa zaczyna procentować. Na tym etapie kariery 21-latek, który jest już bardzo blisko awansu do TOP 300 rankingu ATP, staje się zawodnikiem samodzielnym i z podniesioną głową wchodzi w świat zawodowego tenisa.

Mając na uwadze otwierające się przed Kacprem nowe możliwości, wspólnie z zawodnikiem zdecydowaliśmy, że misja i rola agencji Warsaw Sports Group w dotychczasowej formule dobiega końca.

12 lat - tyle trwała współpraca Kacpra Żuka z WSG (wcześniej WTTP i ASiR). - Zaczęliśmy, gdy Kacper nie miał jeszcze skończonych 10 lat, i wspólnie przeszliśmy przez wszystkie szczeble jego dotychczasowej kariery. Byliśmy z Kacprem, gdy zdobywał młodzieżowe mistrzostwa Polski, święcił triumfy w Drużynowych Mistrzostwach Polski w prowadzonej przez nas sekcji tenisowej Legii Warszawa i stawiał pierwsze kroki na arenie międzynarodowej - mówi prezes agencji WSG, Artur Bochenek. - Wspólnie cieszyliśmy się z sukcesów najpierw w Tennis Europe, a potem w juniorskich turniejach rangi ITF i wielkich szlemach, gdzie Kacper należał do ścisłej czołówki. Z dumą i radością  śledziliśmy i wspieraliśmy jego drogę do poziomu zawodowego, oklaskując pierwsze wygrane turnieje seniorskie i fakt, że Kacper teraz się usamodzielnił, traktujemy jako kolejny oczywisty etap jego kariery. Chcę podkreślić, że Warsaw Sports Group zawsze będzie służył Kacprowi pomocą, a specjaliści WSG Academy pozostają do dyspozycji zawodnika, jeśli będzie tego potrzebował - dodaje Bochenek.

Chciałbym podziękować za lata spędzone wśród osób, które wspierały mnie w karierze. Szczególnie dziękuję Prezesowi, Panu Arturowi Bochenkowi. Jak to w życiu, były wzloty i upadki, ale czas spędzony na kortach przy Myśliwieckiej i reprezentowanie barw Legii Warszawa na krajowych i światowych kortach był dla mnie przyjemnością i zaszczytem. Coś się kończy i coś zaczyna. Bardzo ważna jest dla mnie również deklaracja, że mam w tych ludziach wiernych kibiców. Pragnę również  życzyć WSG - Warsaw Sports Group, aby założone cele udało się realizować z satysfakcją i bez przeszkód. Będę Wam kibicował - powiedział Kacper Żuk.

W ostatnim czasie Kacper Żuk rozpoczął treningi w innym mieście, otworzyły się też przed nim nowe możliwości, to jest jego czas i jest na najlepszej drodze do spełniania marzeń i celów. My mocno trzymamy kciuki i kibicujemy żeby 21-letni zawodnik mógł rozwijać się w najlepszy dla siebie sposób i w pełni wykorzystał ten moment i swój potencjał. Jako WSG możemy tylko cieszyć się, że „wypuszczamy w świat” kolejnego dojrzałego, grającego na wysokim poziomie zawodnika. Przykład Kacpra to dowód na to, że ciężka praca i cierpliwość, to droga do realizacji założonych celów i spełniania marzeń. Nie ma dróg na skróty.

- Pozostajemy najwierniejszymi kibicami Kacpra i zawsze będziemy go wspierać i dopingować. On doskonale wie, że ma w WSG przyjaciół. - podsumowuje Artur Bochenek.


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.