Aktualności WSG

Kacper Żuk z zawodowym tytułem w Niemczech

Kacper Żuk z zawodowym tytułem w Niemczech

Kacper Żuk może pochwalić się kolejnym tytułem na zawodowych kortach. Tym razem reprezentant #teamWSG, grając w parze z Janem Zielińskim, zwyciężył turniej M25 ITF World Tennis Tour w niemieckim Nussloch.

Polska para deblowa od początku radziła sobie w Nussloch świetnie. Kacper i Jan w drodze do finału pokonali kolejno czeską parę Jan Satral / Robin Stanek 2-6, 6-2, 10-7; oraz holenderskie deble Mats Hermans / Bart Stevens 6-4, 7-5 i Ryan Nijboer / Glenn Smits 6-4, 7-6.

W finale biało-czerwoni spotkali się z reprezentantami gospodarzy - Johannesem Haerteisem i Peterem Hellerem. Mecz okazał się łatwiejszy, niż można się było spodziewać. Żuk i Zieliński pewni wygrali w dwóch setach 6-3, 6-4, sięgając w tym składzie po kolejny zawodowy deblowy tytuł.

Po krótkim odpoczynku Kacper Żuk wyruszy na kolejny turniej z cyklu M25. Zawodnik, który reprezentuje barwy WSG Academy, wybiera się do Anglii lub Kazachstanu.Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.