Aktualności WSG

Brązowy medal Zuzanny Szczepańskiej na HMP

Brązowy medal Zuzanny Szczepańskiej na HMP

Zuzanna Szczepańska zdobyła brązowy medal podczas turnieju deblowego rozgrywanego w ramach Halowych Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn. Na kortach Centrum Bydgoszcz zawodniczka, która jest objęta kompleksowym programem szkolenia WSG Academy, zagrała w parze z Aleksandrą Wierzbowską.

Zuzia i Ola przystąpiły do rozgrywek deblowych dopiero w ćwierćfinale - wcześniej dostały wolny los i tylko przyglądały się zmaganiom potencjalnych rywalek.

W "ćwiartce" Szczepańska i Wierzbowska pewnie pokonały parę Weronika Foryś / Aleksandra Jeleń 6-4, 6-2 i stało się jasne, że powalczą o finał. W półfinale lepiej zaprezentowały się jednak przeciwniczki - bardziej doświadczone Weronika Falkowska i Anastasiya Shoshyna, które triumfowały 6-3, 6-1.

Po zmaganiach na imprezie seniorskiej rangi mistrzowskiej, teraz przez Zuzą Szczepańską dwa turnieje juniorskie - najpierw zagra na turnieju rangi J4 w Szczecinie, a potem w zawodach tej samej rangi w Warszawie. Gratulujemy medalu mistrzostw Polski i trzymamy kciuki za udane występy w nadchodzących turniejach!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.