Aktualności WSG

Ferie w mieście - Warsaw Winter Camp 2020

Ferie w mieście - Warsaw Winter Camp 2020

Trwają zapisy na półkolonie Warsaw Winter Camp 2020. To propozycja skierowana do dzieci, które zostają w Warszawie na ferie zimowe. Podczas półkolonii Warsaw Winter Camp Twoje dziecko będzie aktywnie wypoczywać i na sportowo spędzać czas z rówieśnikami. Przygotowaliśmy turnusy na oba tygodnie stołecznych ferii. Wybierz profil obozu najlepszy dla Twojej pociechy.

Zapisz dziecko i skorzystaj z naszej promocji

10% rabatu na półkolonie Warsaw Winter Camp 2020. Promocja dotyczy pierwszych 10 potwierdzonych i opłaconych rezerwacji. Nie zwlekaj i już teraz zapisz swoje dziecko na wybrany turnus.

W tym roku proponujemy dwa profile półkolonii: Warsaw Winter Camp Sport oraz Warsaw Winter Camp Fun.

  • Półkolonie o profilu Sport zostały przygotowane z myślą o dzieciach (od 7. roku życia), które lubią spędzać czas w maksymalnie aktywny sposób, a jedną z ich pasji jest tenis.  CZYTAJ WIĘCEJ
  • Półkolonie o profilu Fun dedykowane są dla wszystkich aktywnych dzieci (od 5. roku życia), które chcą spędzić ferie na sportowo, korzystając z szerokiego wachlarza dyscyplin.  CZYTAJ WIĘCEJ

Odbędą się one w dwóch lokalizacjach:
- na kortach Warszawianki (ul. Merliniego 2a)
- oraz na kortach Legii Warszawa (ul. Myśliwiecka 4a)
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem obozu realizowanym w danej lokalizacji i wskazanie wybranej przez Państwa lokalizacji już w momencie zapisu.

Terminy turnusów:
turnus I: 10.02-14.02 2020 r.
turnus II: 17.02 -21.02 2020 r.
Cena turnusu: 990 zł
Godziny zajęć: 9:00 - 17:00

Rezerwacje prowadzone są poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formularz kontaktowy. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 798 001 228 oraz 518 447 518.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.