Aktualności WSG

WSG wspiera Akademię Tenisa Niewidomych i Słabowidzących

WSG wspiera Akademię Tenisa Niewidomych i Słabowidzących

Fundacja WSG - Warsaw Sports Group nawiązała współpracę z Akademią Tenisa Niewidomych i Słabowidzących (ATNiS). Celem tej współpracy jest wsparcie ATNiS w obszarach marketingowych, a także dostępu do infrastruktury sportowej.

- Jednym z filarów działalności WSG jest wspieranie i upowszechnianie sportu. W miarę naszych możliwości będziemy chcieli pomóc ATNiS poprzez ułatwienie dostępu do myśli trenerskiej, infrastruktury treningowej, jak również marketingowo i PR-owo, opowiadając o różnych aspektach działalności akademii w naszych mediach - mówi prezes WSG Artur Bochenek.

Akademia Tenisa Niewidomych i Słabowidzących została powołana do życia przez Fundację Widzimy Inaczej. Jej celem jest aktywacja sportowa oraz społeczna osób z dysfunkcją wzroku. - Do gry w naszej akademii zapraszamy zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe. Każdy może zostać rakietą blind tennisa. Treningi w ATNiS mają być świetną zabawą, ale i rehabilitacją osób niepełnosprawnych poprzez zajęcia tenisowe - mówi prezes Fundacji Widzimy Inaczej, Robert Zarzecki.

W ramach nawiązanej współpracy WSG wspomoże ATNiS w zakresie wyszukiwania kadry trenerskiej; dostępu do infrastruktury tenisowej lub sportowej odpowiedniej dla blind tennisa; wesprze w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu kolejnych partnerów oraz podmiotów zainteresowanych współpracą. Od teraz o występach zawodników ATNiS będzie można czytać w prowadzonych przez WSG social-mediach.

- Staramy się o to, by jak najwięcej osób miało szansę korzystać z gry w tenisa dla niewidomych i słabowidzących. Zainteresowanie tą dyscypliną na pewno jest - w naszych szeregach pracuje na razie dwóch trenerów i prawdopodobnie już za chwilę ta liczba okaże się niewystarczająca. Dlatego już teraz zapraszamy do współpracy trenerów, którzy chcieliby pracować z osobami z dysfunkcjami wzroku. Prowadzimy nabory do grup dziecięcych i dla dorosłych, staramy się o to, by nasi zawodnicy mogli wziąć udział w różnych wyjazdowych wydarzeniach, o których więcej opowiemy wkrótce - dodaje Robert Zarzecki.

Osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w blind tennisie zapraszamy do kontaktu z Fundacją Widzimy Inaczej prowadzącą Akademię Tenisa Niewidomych i Słabowidzących.

Fundacja Widzimy Inaczej
ul. Anielewicza 18/31, 01-032 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 690 062 644
www: facebook.com/widzimyinaczej

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.