Aktualności WSG

Przedstawiciele team WSG

Przedstawiciele team WSG na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Współpracująca z Warsaw Sports Group Paula Kania i Paweł Choduń, koordynator WSG Academy w obszarze przygotowania motorycznego i fizjoterapii, wzięli udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski tenisistek przed przyszłorocznym turniejem Fed Cup. Paweł Choduń pojechał do Zielonej Góry w roli fizjoterapeuty kadry.

- To duży zaszczyt wspomagać reprezentację Polski - nie ma wątpliwości Choduń, który na stałe pracuje z Paulą Kanią, pomagając jej w jak najlepszym przygotowaniu do zawodowych turniejów. Paweł na co dzień czuwa również nad całością programu motorycznego, o którym możecie przeczytać na www.wsgacademy.com.

Polskie rakiety, w tym Paula Kania, a także Maja Chwalińska, Magdalena Fręch, Weronika Falkowska, Joanna Zawadzka, Aleksandra Jeleń i Martyna Kubka, przez tydzień trenowały pod okiem kapitana Dawida Celta w hali CRS. Biało-czerwone przygotowują się do Fed Cup 2020, który odbędzie się na początku lutego w Luksemburgu. Nasze reprezentantki zmierzą się w grupie A z Serbią, Turcją, Słowenią, Szwecją i gospodyniami.

- W Zielonej Górze mamy bardzo dobre warunki. Doceniamy to, że w hali jest ciepło, a nie wszędzie się to zdarza. Do tego nawierzchnia hali jest na poziomie światowym, właśnie na takiej gramy później turnieje - oceniła w rozmowie z lokalnym oddziałem "Gazety Wyborczej" Paula Kania. - Miejsce wybrał trener oraz drużyna. Zielonogórskie obiekty oraz klimat są dla nas bardzo sprzyjające. Województwo lubuskie ma świetną infrastrukturę, posiada duże tradycje sportowe, dlatego jak już wcześniej wspomniałem, nasza wizyta tutaj nie była przypadkowa - dodał prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński.

Gratulujemy Pauli i Pawłowi udziału w zgrupowaniu i trzymamy kciuki za ich wyjazd do Luksemburga!

Sprawdź ofertę przygotowania motorycznego WSG Academy!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.