Aktualności WSG

Cube Online Services

Cube Online Services wspiera projekty WSG

Miło nam poinformować, że Warsaw Sports Group rozpoczęło współpracę z firmą  Cube Online Services - najszybciej rozwijającą się agencją Google Trusted na świecie, specjalizującą się w Wirtualnych Spacerach 360°, fotografii biznesowej i usługach online.

 - Wspólnie będziemy w stanie zrealizować na pewno wiele ciekawych projektów - mówi prezes WSG, Artur Bochenek.

Cube Online Services posiada setki tysięcy klientów na całym świecie, a w Polsce oferuje swoje usługi w biurach w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach, skupiając w nich najlepszych, autoryzowanych przez Google fotografów. To najlepsze miejsce, by zamówić  Wirtualny Spacer dla firmy, udoskonalić wizytówkę Google czy wykonać sesję zdjęciową z certyfikowanym fotografem Google. Korzystając z oferty Cube Online Services, wspieracie jednocześnie sportowców związanych z Warsaw Sports Group i projekty realizowane przez WSG. Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z usług naszego Partnera.

Zachęcamy do kontaktu z Cube Online Services za pośrednictwem przedstawiciela firmy, którym jest Bartłomiej Łubisz (tel. 733156008, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Oferta Cube Online Services:

  • podpięcie do Państwa wizytówki Google dodatkowych podkategorii, po wpisaniu których w wyszukiwarce będą się już również pozycjonowały na liście proponowanych biznesów
  • sesja zdjęciowa z certyfikowanym fotografem Google
  • umieszczenie w wizytówce Google, dostępnej zarówno z poziomu wyszukiwarki jak i map, wizualizacji wnętrza Państwa biznesu
  • pozycjonowanie wizytówki poprzez wzbogacenie jej o Wirtualny Spacer
  • możliwość synchronizacji i umieszczenia Wirtualnego Spaceru również na stronie www, fanpage facebook, czy innych social mediach w celu ujednolicenia wizerunku
  • udostępnienie rozbudowanego panelu administratora, gdzie widzą Państwo precyzyjnie cały ruch jaki odbywa się na Waszym wizerunku w wizytówce Google, ilość osób dzwoniących do Was z poziomu pinezki Google, dokładną ilość osób wyznaczających sobie do Was trasę za pośrednictwem Google Maps, ilość przekierowań na stronę www, etc.
  • przekazanie na własność materiałów, linków do zdjęć oraz spaceru wirtualnego, a także praw do ich wykorzystania również w innych działaniach marketingowych w przyszłości
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.