Aktualności WSG

Zwycięstwo Zuzanny Szczepańskiej w Liverpoolu

Zwycięstwo Zuzanny Szczepańskiej w Liverpoolu

Zuzia Szczepańska świetnie zaprezentowała się na turnieju rangi J5 na twardych kortach w Liverpoolu. Zawodniczka team WSG, wraz ze Szwajcarką Julie Schalch, sięgnęła po tytuł deblowy.

Zuzia zagrała w Anglii rozstawiona z numerem 8, jej partnerka deblowa notowana była w drabince na miejscu 6. 17-letnia Polka pokazała się z dobrej strony zarówno w singlu, jak i deblu. W grze pojedynczej dotarła do ćwierćfinału turnieju, pokonując po drodze Brytyjkę Jessicę Dhome-Casanova (6-3, 6-0), a następnie kwalifikantkę Rhonę Cook (7-5, 6-2). W walce o półfinał Zuzia musiała uznać wyższość Given Roach (GBR, 3-6, 2-6).

W deblu Zuzanna stworzyła parę z Julie Schalch - Polka i Szwajcarka zostały rozstawione z numerem 2 i udźwignęły rolę faworytek. Para Szczepańska/ Schalch awansowały do II rundy dzięki walkowerowi, następnie pokonały 7-5, 7-5 duet Davis/ Matthews; w półfinale wygrały z Brytyjkami Davies/ Rook 6-4, 6-2, a w finale również z gospodyniami - Rhoną Cook i Arabellą Moen 6-2, 6-1.

Zuzia zostaje w Liverpoolu na kolejny turniej - tym razem będzie to wyższa ranga J4.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.