Aktualności WSG

WSG Academy na konferencji Tenis 10 PZT

WSG Academy na konferencji Tenis 10 PZT

W weekend 16-17 listopada w Warszawie odbyła się konferencja Tenis 10, na której - wśród ponad 200 uczestników z całej Polski - nie zabrakło reprezentantów WSG Academy!

Nasi zawodnicy - Pola Zawiślańska, Franek Warzocha i Marysia Małecka - mieli okazję zaprezentować się na korcie podczas pokazowego treningu prowadzonego przez eksperta do spraw Tenis 10, Marka Tennanta. Główny prelegent tegorocznej konferencji poprowadził także wykład dotyczący kategorii pomarańczowej i zielonej Tenis 10. W konferencji wzięli udział również trenerzy WSG Academy - Paweł Marciszewski, który działa w sekcji metodycznej Tenis 10 przy Polskim Związku Tenisowym oraz Bartłomiej Otłowski.

Dziękujemy PZT za wyróżnienie naszych zawodników, którzy jako jedni z nielicznych mogli zaprezentować się podczas konferencji na kortach obiektu WTS Orzeł.

Do zobaczenia za rok!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.