Aktualności WSG

Zuzia Szczepańska

Zuzia Szczepańska drużynową mistrzynią Polski juniorek

Zuzanna Szczepańska, reprezentując barwy BKT Advantage Bielsko-Biała, wraz z koleżankami z drużyny sięgnęła po złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek. W turnieju wzięło udział osiem najlepszych zespołów z całego kraju.

Beskidzki Klub Tenisowy Advantage Bielsko-Biała zagrał w składzie: Zuzanna Szczepańska (prowadzona przez WSG Agency), Laura Duhl, Patrycja Niewiadomska, Karolina Mazurek i Nastia Ivanczenko. Kapitanem zwycięskiego zespołu był Michał Duhl. W drodze do złoto BKT Advantage pokonał KKT Wrocław, KS Górnika Bytom i - w finale - UKS RP Sport Olsztyn.

Gratulacje Zuzia, brawo dziewczyny!

DMP Juniorek U-18, lokaty:
1. BKT Advantage Bielsko-Biała
2. UKS RP SPORT Olsztyn
3. KS Górnik Bytom
4. Krakowski Klub Sportowy OLSZA
5. Sopot Tenis Klub
6. Miejski Klub Tenisowy Łódź
7. Krzycki Klub Tenisowy Wrocław
8. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.