Aktualności WSG

Trzy spotkania z Darią Abramowicz

Trzy spotkania z Darią Abramowicz

Zapraszamy na trzy spotkania, w których udział weźmie ekspert i koordynator projektu przygotowania mentalnego WSG Academy, Daria Abramowicz. Już w czwartek 14 listopada Daria Abramowicz będzie prelegentką podczas spotkania na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa poznańskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Potem będzie można spotkać ją także w Srebrnej Górze (Dolny Śląsk) i Warszawie.


14 listopada, godz. 13:15 - 16:15
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM
ul. Umultowska 89 a, 60-614 Poznań

W odpowiedzi na zaproszenie Studenckiego Koła Naukowego Prawa Sportowego i Telewizji Studenckiej „Flesz” Daria Abramowicz pojawi się w Poznaniu z prelekcją pt. "W głowie mistrza - Daria Abramowicz o mentalności sportowca na tle jego wizerunku w mediach". Słuchacze będą mogli dowiedzieć się, jak wejść na sportowy szczyt i nie stracić równowagi; co kształtuje popularność sportowca w mediach i dlaczego nie każdy zawodnik umie odbudować się po kontuzji.

Więcej o wydarzeniu: facebook.com/W głowie mistrza


16 listopada, godz. 14:00 - 16:00
Dolnośląska Kolarska Konferencja Szkoleniowa
ul. Kolejowa 13, Srebrna Góra

Daria Abramowicz weźmie udział w II edycji Dolnośląskiej Kolarskiej Konferencji Szkoleniowej dla trenerów, instruktorów, działaczy sportowych oraz wszystkich osób, które chcą, poprzez spotkania z ekspertami, pogłębić swoją wiedzę. Podczas wykładu Daria mówić będzie o podstawowych relacjach w sporcie z perspektywy psychologii i relacjach na linii zawodnik - trener - rodzice.

Więcej o wydarzeniu: facebook.com/Dolnośląska Kolarska Konferencja Szkoleniowa


17 listopada, godz. 15:00 - 17:00
Warsztat Zdrowia
Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Tego dnia Daria Abramowicz wygłosi wykład na konferencji Warsztat Zdrowia, która odbędzie się w Warszawie. Daria wskaże słuchaczom, w jaki sposób współczesna psychologia pomaga sportowcom na różnych etapach ich drogi.

Więcej o wydarzeniu: facebook.com/warsztat-zdrowia


Zapraszamy do spotkań z ekspertem WSG!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.